Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

L200 2007


Cristian Irimescu

Postări Recomandate

Re: L200 2007

 

Poza facuta de la o fereastra.....Trebuie ca esti foarte incantat de ea !

Parca te si vad cum o admiri cu mare drag !

 

S-o stapanesti sanatos ! Si sa nu-ti vina idei de modificari radicale......Mai mult de o suspensie competenta care sa-i dea ceva lift si niste gume, maximum MT-uri cat sa nu frece nicaieri, nici ca-i trebuie....Hai, fie...si un troliu mascat frumos in bara stoc....

 

:h5

 

Model pentru troliu :

 

d445b01ba03740c92cedaef09d42b01f_XL.jpg.ef2fddec54aebf4d6e697fa7924756d1.jpg

 

 

 

 

 

 

PS - Scuze pentru mazgalirea pozei, dar altfel nu era corect fata de colegii nostri de la PROMO......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: L200 2007

 

Neaparat scut metalic pe fata.Gluma aia de tabla care tine loc de scut nu are decit valoare decorativa.Daca nu recurgi la un scut metalic, in primul morman de noroi o sa distrugi actuatorul care cupleaza puntea fata, deoarece acesta este pozitionat in fata puntii.La reprezentanta e cam 1200 RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...

Re: L200 2007

 

probabil ca ai 2 optiuni as zice eu,evident ca sunt nenumarate posibilitati,insa pe piata noastra OME si Ironman domina cu preponderenta

Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: L200 2007

 

Aceeasi masina,aceleasi probleme cu arcurile lamelare.Am luat-o de noua si cat a fost in garantie am schimbat vreo 4 arcuri dupa care improvizatii,foi facute si nu a tinut nici asa.Am pus chit complet OME si de atunci nici o problema.E mult mai scump fata de unul de Land Cruiser sau Patrol dar merita.Daca mai retin bine,un arc original Mitsubishi e aprox 400 e si nu tine prea mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Re: L200 2007

 

Pretul, cel de pe site.

Am facut cam 600 de km, 4 persoane, la dus vreo 400 kg bagaj, intors sub 100 kg. Sta mai bine si on si off. E mai rigida, daca inainte pe forestier bun, la trecerea unor denivelari din drum dadeam cu scutul, acum nu s-a mai intamplat si l-am trecut cu o viteza mai mare.. La trecerea aceluiasi vad, unde inainte atingeam si cu scutul si cu carligul, acum nu. Eu zic ca ca e mai bine.. sper sa fi scapat si de ruperea arcurilor spate... Cand am dat jos de pe masina, am constatat ca se mai rupsese o foaie intre timp!!

Luaz 969, Aro 244, L200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: L200 2007

 

Piesele din kitul de recuperare.....esti sigur ca sunt OK ? :ha:

ps. E o gluma a noastra

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: L200 2007

 

A iesit si cutia de bena din productie, s-a montat, am scapat de balamuc...

[ATTACH=CONFIG]235522[/ATTACH]

 

Foarte misto !

Poti sa faci un topic la "Accesorii" cu mai multe detalii/poze despre cutie ?

Eventual si dimensiuni ca sa-si poata face si alti colegi......:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: L200 2007

 

Foarte misto !

Poti sa faci un topic la "Accesorii" cu mai multe detalii/poze despre cutie ?

Eventual si dimensiuni ca sa-si poata face si alti colegi......:h5

 

Recunosc mustata din fundal :) Faina cutiuta, dar cu timpul sper sa nu descoperi ca e ...prea mica :) Eu cam in stadiul ala sunt, e drept...trebuie si o organizare mai judicioasa a spatiului disponibil, iar aruncatu' la gramada nu se prea impaca cu asta....

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare