Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Felicitari !!!


yo2bt

Postări Recomandate

Re: Felicitari !!!

 

Va felicit pentru treaba buna pe care o faceti si va doresc mult spor.

 

Multumim.

Sper sa fie cu folos acest forum pentru toata lumea.

 

Si imi place o expresie pe care a spus-o ieri un amic de aici: " Incep sa ma simt ca acasa". M-a uns la suflet chestia asta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Nemo

Dragii mei, eu v-as felicita, dar asta vine de la sine! Am vazut cat de mult s-a ridicat forumul in ultima perioada!

Un lucru va spun. Aici la voi, ma simt mai bine decat pe alte forumuri...ma uimeste rabdarea cu care discutati... si cum avet grija de toti membrii.

Sper sa ne intalnim si face2face one day!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, eu v-as felicita, dar asta vine de la sine! Am vazut cat de mult s-a ridicat forumul in ultima perioada!

Un lucru va spun. Aici la voi, ma simt mai bine decat pe alte forumuri...ma uimeste rabdarea cu care discutati... si cum avet grija de toti membrii.

Sper sa ne intalnim si face2face one day!

Numai bine!

 

iei fetele si vi la sibiu si astfel dorinta ti-e indeplinita :twisted: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Nemo

:))) ok...dar fetele nu am sa reusesc sa le conving sa vina :))

Stiu ca asa nu are farmec... dar aduc altele. Promit. Vin pe 29 iulie si pana pe 5 august ma gasesti undeva pe niste coclauri dupa Rasinari (pe drumul forestier spre Paltinish)

o zi, 2 stau si in sibiu... daca vrei sa ne vedem... cu cea mai mare placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))) ok...dar fetele nu am sa reusesc sa le conving sa vina :))

Stiu ca asa nu are farmec... dar aduc altele. Promit. Vin pe 29 iulie si pana pe 5 august ma gasesti undeva pe niste coclauri dupa Rasinari (pe drumul forestier spre Paltinish)

o zi, 2 stau si in sibiu... daca vrei sa ne vedem... cu cea mai mare placere!

 

poti sa vi si fara fete :twisted:

cind treci prin sb suna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare