Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalniri care au fost: Sighisoara 12-15 mai 2006


Max

Postări Recomandate

Degeaba pui planetare mai tari. Tot gasesti tu un punct slab pe care sa il faci praf. :lol: :lol: :lol:

Daca nu rupi planetara, spargi diferentialul, sau cardanul sau ambreiajul, sau sasiul sau un picior :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba pui planetare mai tari. Tot gasesti tu un punct slab pe care sa il faci praf. :lol: :lol: :lol:

Daca nu rupi planetara, spargi diferentialul, sau cardanul sau ambreiajul, sau sasiul sau un picior :))

ai dreptate ca acu am vazut ca si caseta de directie se misca odata cu sasiul...cred ca e fisurat si sasiul :(
Unde esti tu Tepes Doamne...???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba pui planetare mai tari. Tot gasesti tu un punct slab pe care sa il faci praf. :lol: :lol: :lol:

Daca nu rupi planetara, spargi diferentialul, sau cardanul sau ambreiajul, sau sasiul sau un picior :))

ai dreptate ca acu am vazut ca si caseta de directie se misca odata cu sasiul...cred ca e fisurat si sasiul :(

 

So...

I rest my case...

 

Trebuie sa ne luam niste masini mai usoare decat noi. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...

Re: Intalniri care au fost: Sighisoara 12-15 mai 2006

 

Ma uit acum la poze si imi aduc aminte de acele lucruri frumoase care au fost aici,in Sighisoara...Atunci a fost prima mea iesire in tern cu o masina bine pregatita....era o Lada Niva galbena echipata pentru concurs,foarte frumoasa.

 

Nu voi uita niciodata prima mea experienta in offroad.Aveam vreo 15 ani atunci,iar din acea vreme mia intrat microbu` cu acest sport in sange.

 

Foarte frumos!!!:br:br:br

Traieste-ti viata ca si cum ar fi ultima clipa!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalniri care au fost: Sighisoara 12-15 mai 2006

 

Bel, pe cand prima masina 4x4 la tine?

 

Acum trebuie sa soseasca si permisu`(in 25 am examenu la mures la sala,sper sal iau ca mam cam saturat de invatat:D).

 

Primul 4x4 pt mine,sper ca pe sfarsitul lui septembrie,inceputul lui noiembrie...Sa vad ce banuti mai adun in vara si cu ce mai am,sper sa imi ajunga pentru o masinuta 4x4,fara verificare,asigurare etc.

Traieste-ti viata ca si cum ar fi ultima clipa!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare