Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Poze si impresii de la intalnirea - SIBIU iulie 2007


Mugur

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Mai ce ai intors poza aia cu Niva... a trebuit sa-mi sucesc capul dupa ea :-P

 

ea fiind cine?

 

ca sunt 3 de 'ea' :P Niva , Adina , Cora

 

Ce Niva ati vazut voi in pozele alea??? :ga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite ca adminul MAX vegheaza zi si noapte

:br

 

BGP ca m-au trezit cei de la firma de paza ca mi-a sunat alarma.

 

Am venit aici si am constatat ca din cauza unui fluture mare care a intrat in magazin si s-a pus pe senzor. BGP si in el senzori ca am dat o gramada de bani pe ei si am pus senzori cu dubla conditie respectiv pe langa infrarosu au si cu microunde tocmai pentru a nu da alarme false. Si ar trebui sa sune numai cand detecteaza prezenta umana. O fi avand fluturele ceva gena umana. :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea cu dungi

 

Domnilor!

Zebra din imaginea intoarsa a poposit temporar pe bull-bar-ul Nivei mele, pentru poze, niku_iorga stie mai multe despre subiect.

Nea Max in caz ca nu mai vezi bine nene, :shock: cunosc eu un oftalmolog care, sa te ajute sa vezi, daca sigla Lada a disparut ca sa-i faca loc troliului, ca totusi e o Ladaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ex-Lada Niva 1.6 (decent bitch!) , ex-Suzuki SJ 410 i' 92 (old bitch)

Suzuki Samurai 1.3i 2002 ( my bitch -whoa ! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: cea cu dungi

 

Domnilor!

Zebra din imaginea intoarsa a poposit temporar pe bull-bar-ul Nivei mele, pentru poze, niku_iorga stie mai multe despre subiect.

Nea Max in caz ca nu mai vezi bine nene, :shock: cunosc eu un oftalmolog care, sa te ajute sa vezi, daca sigla Lada a disparut ca sa-i faca loc troliului, ca totusi e o Ladaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

Cine naiba se uita daca este vreo masina sub poponetul domnisoarei?

:grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
:grin: ...Sa spargem gheata !... :grin:

 

Acestia sunt premiantii :

 

EXTREM :

-Locul 1, Melente Sorin si Jugaru Emilia / Mercedes G

-Locul 2, Lupsa Dan (Max) si Badea Cristian / Toyota Landcruiser 60

-Locul 3, Bojica Alexandru si Bojica Catalin / Toyota Landcruiser 70

 

SOFT :

-Locul 1, Maracineanu George si Maracineanu Traian / Nissan Terano

-Locul 2, Modrescu Ionut si Bacila Mihai, Mitsubishi Pajero

-Locul 3, Oprea Bogdan si Oprea Andrei, Hummer H1

 

SPIRIT TEAM / FAIR PLAY :

-Manole Florian

-Alexandru Bojica

 

ORGANIZARE :

-Ligia Popescu

 

E cam tarziu, dar pentru linistea unora care m-au acuzat, voalat sau nu, ca nu am castigat pe merit locul 2 la acest concurs vreau sa prezint ceva.

 

La unul din checkpoint-urile de pe traseu, una din persoanele de la un checkpoint, m-a indrumat prin statie la un punct unde aveam ezitari.

Pentru asta si pentru faptul ca Alex Bojica si Manole au stat si m-au ajutat pe traseu cand mi-i s-a indoit bara de directie si carora le multumesc ca sunt super baieti, mi-i s-a sugerat ca nu am castigat in mod cinstit acest loc.

Nu m-am prins la momentul respectiv. Chiar si eu am oprit pe traseu si l-am ajutat pe Zoli Hamat5 ca sa scoatem un lemn care i-a intrat intre cutia de viteze si caroserie. As fi facut asta si daca era un concurs oficial nu o prieteneasca cum a fost la Sibiu.

Dar ca sa nu fie loc de interpretari, cedez locul doi pe care l-am luat urmatorilor participanti.

 

Cam tarziu dar, mai bine mai tarziu decat niciodata.

 

Nu ma dau in teren pentru premii sau alte foloase ci doar pentru distractie. Si la Sibiu , din punct de vedere a concursului si traseelor a fost super misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala

... Potoliti-va mai oameni buni, ne-am adunat acolo ca sa bem un spritz impreuna si sa ne dam cu masinile !!! ... nu ca sa castigam diplome sau locuri in Rai !!! ...

 

... a fost o intalnire prieteneasca si asa trebuie sa ramana !!! ...

 

 

PS : ... totusi, cred ca pe mine m-ati nedreptatit, eu trebuia sa castig premiul cel mare ! :ga :ga :ga ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

PS : ... totusi, cred ca pe mine m-ati nedreptatit, eu trebuia sa castig premiul cel mare ! :ga :ga :ga ...

 

Cu tine trebuie sa am grija aici la Baia Mare ca daca iti dau drumul singur in padure, o sa ne suni din Ucraina sa venim dupa tine. Asta daca scapi intreg de graniceri. :jp1 :ha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS : ... totusi, cred ca pe mine m-ati nedreptatit, eu trebuia sa castig premiul cel mare ! gabi gabi gabi ...

Max comanda de acum DIPLOMA SPECIALA si poti sa o faci gata tiparita cu castigatorii KOALA&CRISTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

PS : ... totusi, cred ca pe mine m-ati nedreptatit, eu trebuia sa castig premiul cel mare ! :ga :ga :ga ...

 

Cu tine trebuie sa am grija aici la Baia Mare ca daca iti dau drumul singur in padure, o sa ne suni din Ucraina sa venim dupa tine. Asta daca scapi intreg de graniceri. :jp1 :ha

 

:ga :ga :ga :ga

Pai la ce bijuterie de camion are, cred ca or sa ramana granicerii cu gurile cascate, si se trezec cand deja a trecut in partea cealalta ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare