Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

youtube ....and stuff


Lipoveanu

Postări Recomandate

Re: youtube ....and stuff

 

Clar nu faci offroad cu camperul cocotat pe un pick-up, dar sigur poti ajunge cu el in zone unde cu o rulota agatata dupa masina nu poti ajunge. Si de acord, trebuie lasat jos si apoi se mai pot face ture prin zona. Din pacate, preturile sunt foarte mari, pentru posibilitatile majoritatii. Eventual niste SH-uri daca se gasesc.

Ceva de genul asta:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: youtube ....and stuff

 

Greu de gasit in EU asa ceva chiar si SH.

Repet insa, vei fi limitat de inaltime la alegerea drumurilor si zonelor vizitate.

Pe traseul de la Polovragi spre Petrimanu am intalnit arboret care creea senzatia de tunel, grengi joase si dese, greu d etrecut cu asa ceva chiar daca drumul nu este greu.

Pentru cei ce au un Pick-up eu recomand cortul de bena sau ceva asemanator. Ofera libertate deplina si conditii decente.

Dusul afara :grin:

 

 

 

 

P.S. daca tot a fost mutat filmul, postarea lui Caphone, la Transalpina, trebuiau mutate si discutiile referitoare la acel film :cn

Editat de Pleampa
S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Da` astia de ce nu folosesc profilul Simex ?!?

 

E o moda acum cu acest Maxxis Trepador.

Probabil ca sunt foarte bune in teren.

Sunt extrem de moi, le-am pipait, de mai multe ori, la Bad Kissingen.

Nu-mi venea sa cred cum intra degetul in crampon.

Zici ca sunt facute din spuma, nu din cauciuc.

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Greu de gasit in EU asa ceva chiar si SH.

Repet insa, vei fi limitat de inaltime la alegerea drumurilor si zonelor vizitate.

Pe traseul de la Polovragi spre Petrimanu am intalnit arboret care creea senzatia de tunel, grengi joase si dese, greu d etrecut cu asa ceva chiar daca drumul nu este greu.

Pentru cei ce au un Pick-up eu recomand cortul de bena sau ceva asemanator. Ofera libertate deplina si conditii decente.

Dusul afara :grin:

 

 

 

 

P.S. daca tot a fost mutat filmul, postarea lui Caphone, la Transalpina, trebuiau mutate si discutiile referitoare la acel film :cn

 

Ca sa nu facem pilaf aici se poate deschide un nou topic despre masini 4x4 carosate, am vazut un model interesant practic bena se poate monta si demonta foarte usor

Deci cine muta discutiile intr-o noua sectiune?

Multumim.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

E o moda acum cu acest Maxxis Trepador.

Probabil ca sunt foarte bune in teren.

Sunt extrem de moi, le-am pipait, de mai multe ori, la Bad Kissingen.

Nu-mi venea sa cred cum intra degetul in crampon.

Zici ca sunt facute din spuma, nu din cauciuc.

 

1200 ron una bucata la o prima cautare MAXXIS TREPADOR BIASS M8060 - 35X12.5 R15

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare