Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

youtube ....and stuff


Lipoveanu

Postări Recomandate

Re: youtube ....and stuff

 

Eeehh! Ani de zile am avut o vecina cu un A4 care avea nr de inmatriculare SB 05UGE. Oricum era mai bine decat sa fi femeie si sa ai nr de inmatriculare SB xx VAK.

Fericirea este simpla ... depinde cat de simplu poti sa fi!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: youtube ....and stuff

 

Și eu am avut nr. preferențial GJ05UGI. Ce se mai ofticau milițienii, după ce s-au prins ... că și-au spus unul altuia ... și mă alergau și mă opreau etc. Și mașina nu prea mergea încet că era nervoasă rău. :ha:

All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Eeehh! Ani de zile am avut o vecina cu un A4 care avea nr de inmatriculare SB 05UGE. Oricum era mai bine decat sa fi femeie si sa ai nr de inmatriculare SB xx VAK.

 

Și eu am avut nr. preferențial GJ05UGI. Ce se mai ofticau milițienii, după ce s-au prins ... că și-au spus unul altuia ... și mă alergau și mă opreau etc. Și mașina nu prea mergea încet că era nervoasă rău. :ha:

 

Bune astea!

:h5

aka v1tara aka Sorin

(__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v

[__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: youtube ....and stuff

 

Era mai bine daca il puneai in topicul dedicat Toyota, dar din pacate oricum mai fusese postat

 

M am gandit ca nu a scapat nepostat asa un clip ...dar nu e crima, sa il mai vada si altii !! :h5

Nissan Patrol Y61 3.0 auto *gamedog*

"A journey of a thousand miles begins with a broken fan belt and a flat tire." :dr2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Spre rusinea mea, abia acum am descoperit asta....Este unul din momentele alea in care iti vine sa f|_|ti in gura statul roman, sa-ti para rau ca un asemenea talent isi cauta norocul in alta parte si sa te bucuri pentru reusita lui..

Intrebarea : Why didnt Romania see you ?....este de-a dreptul deprimanta.

 

Auditie placuta !

 

[video=youtube;r-CEEsX8iZE]

 

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

la sec. 0.6 se vede snorkelul afara...in rest vaselina...etc,...a luat val si dupa pod stop engine... ca daca mergea incet sau nu dadea de mai adanc trecea...acuma soferul cum sau daca a respirat e treaba lui desi nu cred sa fi luat apa pana la nas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Frumos, elegant, cât di cât! :ha: :ha: :ha:

 

[video=youtube;pQDkkPTG3-8]

 

Toate cele bune!:h5

All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Cel mai probabil nu . E un upgrade clasic la masinile fara stropitori de parbriz ...

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare