Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Poze si impresii de la intalnirea de la Baia Mare


Max

Postări Recomandate

Am pus si eu filmuletul pe server, este vorba de ziua de vineri cat am stat pe acolo :( Este pusa varianta montata la o calitate buna), este mpg deci il puteti baga in dvd-ul evenimentului.

Pe primele pagini ale acestui topic gasiti link catre youtube , este vorba de acelasi film numai ca asta e la o calitate mai mare pentru a se putea folosi la dvd-ul evenimentului.

Suzuki Jimny 1,3, an1999

Nissan Terrano II, 2,7 TDI, an2001

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Vizitator koala

@skipper : ... te rog frumos sa imi trimiti si mie poza aia cu autobuzul, pe coborare ... la rezolutia originala ... thanks !

 

... asta e adresa ( evident, fara spatii ) : ri_david @ yahoo . com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator nanuk
@skipper : ... te rog frumos sa imi trimiti si mie poza aia cu autobuzul, pe coborare ... la rezolutia originala ... thanks !

 

... asta e adresa ( evident, fara spatii ) : ri_david @ yahoo . com

 

foooarte tare frate poza cu cel din spate care scoate capul pe geam in locul tau,ursule :bn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala
@skipper : ... te rog frumos sa imi trimiti si mie poza aia cu autobuzul, pe coborare ... la rezolutia originala ... thanks !

 

... asta e adresa ( evident, fara spatii ) : ri_david @ yahoo . com

 

foooarte tare frate poza cu cel din spate care scoate capul pe geam in locul tau,ursule :bn

 

... hmm, tipul din spate era pe post de "senzor de proximitate" :ga ... bipaia scurt atunci cand ma apropiam periculos de bolovani ... postul de "camera video" era ocupat de copilot, Cristi, care era in fata masinii si ma dirija cu mainile ... eu eram atent la directia indicata de el, de aia par asa de relaxat :ga ...

 

PS : ... cand treci sa-ti iei alea de la mine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare