Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

traseu Breaza


vitalies

Postări Recomandate

Salutare tuturor si La Multi Ani!

Am facut Revelionul la Breaza si evident ca re 1 ian nu mai aveam stare si am plecat pe coclauri in zona. Am mers cam 5 km pe un drum - judetean cred (avea stalpulete albastre pe care nu se vedea nimic scris) si dupa prima localitate am facut dreapta si am intrat pe un parau semiinghetat dar nu adanc. L-am luat in initial la pas si am constatat ca se poate si cu masina. Am mers in jur de 7-8 km pe albia paraului - am trasat pe harta cu linie traseul propriu zis. Nu am indraznit sa merg mai departe deoarece se intuneca si eram singur. Traseul mi-a placut foarte mult - daca a mai fost cineva pe acolo poate imi spuneti unde se poate ajunge daca continuam. Da, la un moment dat am trecut pe langa niste tevi groase care ieseau din pamant (cred ca de gaze). Zona este super faina - as vrea sa repet traseul pana la capat. Poate mai vrea cineva sa mergem cateva masini - traseul nu e de extrem dar nici soft nu este. Pun cateva poze cu scuzele de rigoare - sunt facute cu telefonul pentru ca nu m-am asteptat ca o sa am ce poza si am lasat aparatul acasa.

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i rau deloc......faine poze....dar singur? :grin:

 

nu singur...cu sotia :grin:

 

Te mananca si pe tine Vitali...nici eu nu m-am putut abtine pe 1, dupa ce mi-am revenit....poate anu asta, de Pasti sau rebelion, facem o gasca serioasa, si petrecem intr-un varf de munte...sa ne saturam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i rau deloc......faine poze....dar singur? :grin:

Pai ce sa fac Marius - in gasca cu care am fost au fost 3 suv-uri: honda crv, hyundai tucson si un touareg - genu care fac infarct daca se zgaraie masinuta. Asa ca am fost doar cu sotia - dupa cum a observat bine Fabian :bean :D :D

 

 

 

 

 

poate anu asta, de Pasti sau rebelion, facem o gasca serioasa, si petrecem intr-un varf de munte...sa ne saturam.

Prezent - si pana atunci cper ca mai facem iesiri :wink: :D

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare