GTC Auto Shop
Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 242728293031323334
Afisez rezultatele 331 la 338 din 338

Discutie: >> Sugestii Forum

g3o
    Guest

Implicit Re: >> Sugestii Forum

felicitari pentru efortul pe care il faceti pentru a sustine forumul, dar ca o mica idee, ar trebui scoase restrictiile cu postarile (adica pentru un user nou cum sunt eu, nu imi da voie sa public un anunt nou la vanzari pentru ca nu am 20 de replayuri date ) Pace !!

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de g3o Vizualizare Mesaj
    felicitari pentru efortul pe care il faceti pentru a sustine forumul, dar ca o mica idee, ar trebui scoase restrictiile cu postarile (adica pentru un user nou cum sunt eu, nu imi da voie sa public un anunt nou la vanzari pentru ca nu am 20 de replayuri date ) Pace !!
    Pai asta inseamna ca nici n-ai citit cu atentie Regulamentul forumului si nici n-ai inteles menirea acestui forum......
    Oricum, apreciem sinceritatea cu care ne-ai dezvaluit motivul prezentei tale pe acest forum......

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    &
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

g3o
    Guest

sincer mi-am facut user pe acest forum pentru ca am o societate de import-export auto in franta si m-am gandit sa aduc cateva masini 4x4 si in romania si m-am gandit ca acest forum ar fi foarte potrivit pentru punerea lor in vanzare !

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Iti repet : citeste cu atentie Regulamentul.....

&

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    41
    Masina
    Nissan Patrol Y60.

Sincer iti propun sa nu iti mai pui la semnatura vreo masina de vanzare, sincer iti recomandam sa faci cele 20 de posturi cinstit si tot sincer iti recomandam ca si site de vanzare ...autovitul sau altele de profil.

Tot sincer n-am inteles pana la urma de fapt cam care ar fi sugestia ta la acest forum ...

Pentru un business aici (se poate) ia legatura cu administratorii forumului. Daca tot vei "infecta" rubricile de vanzari, macar nu pe moca (sa se aleaga si forumul de la tine cu ceva)!
    Last edited by Yonutz; 2nd February 2013 at 23:30.
    consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Data Inscriere
    May 2007
    Varsta
    45
    Masina
    Toyota Landcruiser HJ60 '85, HJ61 '88, FJ62 '88

Citat Postat original de Yonutz Vizualizare Mesaj
    Pentru un business aici (se poate) ia legatura cu administratorii forumului. Daca tot vei "infecta" rubricile de vanzari, macar nu pe moca (sa se aleaga si forumul de la tine cu ceva)!
    Nu e cazul Yonutz.
    Nu vom promova astfel de afaceri pe forum.
    Chiar daca e vorba de masini 4x4.

Exista atatea site-uri gratuite pentru anunturi auto ca nu are sens sa mai adaugam si noi.

Rezervam partea de anunturi de vanzari auto doar vanzarilor ocazionale ale utilizatorilor forumlui, in special celor activi si in alte sectiuni decat in cele de mica publcitate.

Data Inscriere
    Oct 2012
    Varsta
    39
    Masina
    Nissan Patrol Y60 GR

Nu stiu la altii cum e,dar la mine in rubrica "Latest Reputation Received" (pe care o intalniti in "Panou Utilizator") nu apare userul care a contribuit la cresterea calificativului meu, ci doar titlul rubricii.De exemplu: "Discutie: youtube ....and stuff" si eventual comentariul userului care a actionat steluta. Personal,cand acord un calificativ unui coleg am optat pentru varianta de a pune in paranteza dupa un eventual comentariu si numele meu ca user,astfel incat cel ce a primit un calificativ sa vada si de la cine l-a primit.
    Life's Too Short To Drive Boring Cars

Data Inscriere
    Mar 2009
    Varsta
    45

Citat Postat original de nomad Vizualizare Mesaj
    Nu stiu la altii cum e,dar la mine in rubrica "Latest Reputation Received" (pe care o intalniti in "Panou Utilizator") nu apare userul care a contribuit la cresterea calificativului meu, ci doar titlul rubricii.De exemplu: "Discutie: youtube ....and stuff" si eventual comentariul userului care a actionat steluta. Personal,cand acord un calificativ unui coleg am optat pentru varianta de a pune in paranteza dupa un eventual comentariu si numele meu ca user,astfel incat cel ce a primit un calificativ sa vada si de la cine l-a primit.
    Si eu de multe ori m-am gandit la asta, dar pana la urma la ce ar folosi sa stii cine te-a-nstelat ? Calificativul cred eu ca nu este pentru a crea obligatii chiar si morale, ci numai pentru a oferi celorlalti membri o idee despre "bonitatea" userului in cauza, ceea ce si face foarte bine fiind anonim.

Discutii Similare

1. Scuturi Patrol - sugestii si recomandari
    By iurie in forum Patrol Y61
    Raspunsuri: 26
    :: 23rd February 2012, 08:46
  2. Navara D22- sugestii.
    By 7MEDIA1 in forum Navara / Pick-up
    Raspunsuri: 5
    :: 28th November 2011, 19:27
  3. Sugestii modificari caroserie
    By alecs in forum Daihatsu
    Raspunsuri: 2
    :: 5th October 2011, 11:18
  4. Terrano I - sugestii inaltare
    By ccc andrei in forum Terrano
    Raspunsuri: 17
    :: 22nd February 2011, 18:09
  5. Sugestii Forum sectiunea de Vanzari !
    By worldscape in forum Prezentarea forumului
    Raspunsuri: 16
    :: 26th October 2010, 11:01

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!