Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Prin spatele casei.....


pretorian

Postări Recomandate

De ciuda ca nu pot merge si eu la Calugareni sambata la iesirea propusa de Koala, pentru ca sunt la munca :sr am iesit vineri pe campurile dintre comunele Berceni si Vidra la o alergare soft :ha: daca mai aveam pe cineva cu mine prindeam si cateva prepelite :ha: am facut si cateva poze...

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

Frumos...dar singur nu prea are farmec...o spun din experienta :P

 

asa e, dar nu aveam cu cine la ora aia.

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

Stiu cu este sa iesi singur...ca nu m-am nimerit pina acum la nici o intilnire.

Poate am noroc miine cu brasovenii :h5

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

@Pretorian noi am alergat azi pe acolo...e drept ca mai pe seara...Trebuia sa dai un tel...Mai ramaneam o ora sa ma dau si cu tine. Venea si Yonutz in mod categoric. De dilii nu ducem lipsa! Noteaza numarul meu, e in prezentare sau ti-l dau in PM si ne dam fratioare pe dealurile alea si prin rape si alergam pe campuri pana secam revervoarele. Asta ca tot s-a ieftinit motorina!!! :ha: :ha: :ha:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

ietete ce de lume :h5 daca stiam ca sunteti liberi nici nu stateam pe ganduri si va contactam. :P , in orice caz acum stiti in ce zona stau daca vreti sa iesiti pe campurile/dealurile astea sunati-ma nr. meu este 0744/961681

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

@pretorian ...

 

Crede-ma la peste 100km/h pe campurile alea ...nu mai e chiar asa de soft ...Am facut cateva salturi inainte de ne puteam caca in capu' la ciori lejereanu... Singura problema pe care o putem intampina dupa cum am inteles ... paznicii de vanatoare ...care or sa ne divieze ( dar ne rerutam inapoi dupa ca se ushchesc) in rest ne dam pana golim rezervoarele ... si dupa aia o luam in carca ... si ne dam in continuare pana nu mai putem merge in picioare!

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

@ yonutz

:ha: ce nebuni sunteti, pana la urma ce faceati, incercati sa-l prindeti pe ala cu parapanta? :ha: ca off road in zbor nu am auzit pana la voi, am citit acum peripetiile voastre prin calugareni, tari, bravo, sper sa ajung si eu cu voi candva......

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

Un fel de "tin'te ba ca cadeee", "pune mana pe maner sa nu vii cu botu in parbriz" ," punctul slab la nissanele astea e centura de siguranta" [cum reaqu sa tina ditai porcu!!!] sau "propteste-te ba reaqu cu picioarele ca portaru la hochei, in scaune, sa nu vii peste noi" [valabil ptr ala din spate]! ... si ultima cea mai grava "ba, io m-am am copii de facut, am viata inainte, nu vreau sa mor acum" si replica pe masura la aia de pe locurile din fata "las' ma mori linistit ca iti facem noi copii"! :ha:

 

Miros eu ca stai prin zona de S a Bucurestiului ... Iti explicam cum si 4x4-urile astea pot zbura chiar si in 2x4... :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

La faza cu zburatul...eu am comis-o aseara! :P Pt ca rotile mele sunt neechilibrate...iar dupa o zi de noroaie cred ca inghetase naspa si directie si pe la fuzeta purtam tone de namol-beton, la cca 70km/h avea directia ca in haturile de la caruta. Motiv pt care am iesit in decor si m-am dus prin alunecare laterala vreo 60 de metri. Daca dedeam de un cat de mic obstacol, fie el un mic sant sau mal, eram precis cu roatele in sus si cred ca si acum ati fi tras de mine. Nu fusei observat pt ca am reusit repede sa o scot de pe aratura din nou pe drum, dar...am avut noroc. O sa postez filmul mai pe seara sa auziti si sa vedeti si ce morcovi a avut copiloata la momentul respectiv. (Sper sa nu ma ucida Gepeto)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prin spatele casei.....

 

frumos, astea-s amintiri de povestit la gura sobei sau un foc de tabara sau dupa caz la nepoti daca-i mai apucati :ha: , acum serios lasati-o reaq mai usor ca altfel stati si plangeti in fata computadorului ca aveti akaretu' defect si nu puteti merge si la alte ocazii.... :P

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare