Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Pilot versus copilot! Aveti ceva de zis unul de celalalt?


Postări Recomandate

Re: Pilot vs copilot! Aveti ceva de zis unul de celalalt?

 

@bullbar - de ce nu ma iei pe mine copilot ca sa avem ce povesti dupa intoarcerea din teren? O sa umplem topicul cu povesti amuzante :) Montam si o camera in masina. :F

Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Pilot vs copilot! Aveti ceva de zis unul de celalalt?

 

:ha: @Klez inseamna ca pe cei pui mana, chiar si in graba, ramane de nadejde. Si daca tot tine...de ce sa nu o lasi asa?

 

Tot putin off-topic (sorry): Am fost zilele trecute la RAR ca sa-mi omologheze "noul" motor. Si cum tipul de motor nu avea nici o treaba cu ce era in trecut, trebuia verificata toata masina (ITP). Asa ca am pus bara spate si fata originala, dar cum imi era oarecum lene sa dau 4 gauri sa le prind in suruburi, le-am tras niste mici puncte de sudura... finutze. Asa de finute incat acuma ma intreb cum mama dreqului o sa dau o bara inapoi jos avand in vedere ca nu-mi incape panza de la flex sa tai sudura :ha: . Cea e pe fata am putut sa o scot, dar aia de pe spate nici s-o f**i nu sare. Am izbit-o de un stalp de fier de la gard de cateva ori, nici nu s-a miscat.... ma gandesc s-o prind cu o sufa metalica de gard si sa dau incet in fata ca s-o smulg. Dar imi e cam tarsha sa nu iasa din Pajero SWB.... LWB :happy

OMU'e inainte de toate!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Pilot vs copilot! Aveti ceva de zis unul de celalalt?

 

:ha: @Klez inseamna ca pe cei pui mana, chiar si in graba, ramane de nadejde. Si daca tot tine...de ce sa nu o lasi asa?

 

Tot putin off-topic (sorry): Am fost zilele trecute la RAR ca sa-mi omologheze "noul" motor. Si cum tipul de motor nu avea nici o treaba cu ce era in trecut, trebuia verificata toata masina (ITP). Asa ca am pus bara spate si fata originala, dar cum imi era oarecum lene sa dau 4 gauri sa le prind in suruburi, le-am tras niste mici puncte de sudura... finutze. Asa de finute incat acuma ma intreb cum mama dreqului o sa dau o bara inapoi jos avand in vedere ca nu-mi incape panza de la flex sa tai sudura :ha: . Cea e pe fata am putut sa o scot, dar aia de pe spate nici s-o f**i nu sare. Am izbit-o de un stalp de fier de la gard de cateva ori, nici nu s-a miscat.... ma gandesc s-o prind cu o sufa metalica de gard si sa dau incet in fata ca s-o smulg. Dar imi e cam tarsha sa nu iasa din Pajero SWB.... LWB :happy

 

 

@bullbar - am voie sa rad la acest ,,Putin off-topic,, al colegului Klez? Un fel de putin ras off-topic adica.

Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 ani mai târziu...

Re: Pilot vs copilot! Aveti ceva de zis unul de celalalt?

 

Ha, am regasit acest topic. Intimplarea face ca acel prim copilot sa ne "fure" primul loc. Insa eram la inceput amindoi.

In competitii am avut trei copiloti.

Primul a fost Petre Niteanu. Un om extraordinar asa cum il stie toata lumea. Erau primele mele etape in campionat. Petre a muncit extraordinar de mult tragind echipa noastra in sus, citind roadbookul extraordinar de bine, apoi troliind la greu apoi rb foarte bine iar troliind iar rb...si asta toata ziua de concurs. Etapele pe care le-am parcurs impreuna au fost cele mai grele etape pe care le-am parcurs ploaie si noroaie din belsug. a fost vestita bucovina, tg mures si noroiosul buzau cu noroiul lipicios...

A urmat RZV. un copilot de toata isprava pacat ca nu am continuat in acea formula insa eram in perioada de acomodare iar etapele au fost pe sfirsite.

Al 3-lea si ultimul meu copilot. Radu Chelaru. Mr. Musculo cum este el cunoscut:wink: impreuna am dat tot ce am avut mai bun. Am reusit sa facem acea echipa de trei Pilot Copilot Masina. si impreuna am cistigat openul 2011 cu o etapa inaine aveam 20 puncte avans fata de locul 2.

Le multumesc tuturor copilotilor mei. am trait niste clipe minunate alaturi de ei.

Nu stiu ce au patit ei cu mine:ha::ha:

  • Like 1

zambeste...maine poate va fi mai rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare