Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????


nissan4x4

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 346
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

La Patrol y61 m-a deranjat lumina din bord (becurile se incing si nu lumineaza), am inlocuit cu leduri. Si ar mai fi roata de rezerva care ingreuneaza destul de tare usa din spate, am mutat-o pe portbagaj.

2 x Patrol Y61 LWB 2.8 si 3.0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

A...pai stati sa pun eu paie pe foc: nissanul e mai bun decat toyota! :grin:

 

P.S. Sa vezi omor acu' :app

 

:g :g :g :ha: :ha: :ha: :happy :bravo :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

iar ma enerveaza faptul ca: i-l conduc din 1996 ... si nu mi-a mai dat posibilitatea sa-l schimb ... daca a-si stii sau a-si auzi ca ar exista una mai buna a-si fi primul care l-asi lua ... nu-mi place sa fiu pe locul 2 ...

cumpar oblon patrol 260 la 2 usi ...!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

nu sunteti seriosi....

dar dupa cate vad nici prietenii mei cu mitsubishi nu sunt dati afara din casa de seriozitate

ce ma distreaza cel mai tare e ca cei cu toyota nici n-au deschis topicul... :uameni

Tel.: +40788 022 022 / +40788 033 033

E-mail: tracoservice@yahoo.com;

office@tracoservice.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Pe mine m-a enervat ca am luat-o la mana a doua...si s-a razbunat pe mine legat de ce i-au facut fostii proprietari...ma enerveaza ca am ramas de doua ori fara frane, ma enerveaza ca ajunsesem sa iau curent de la dacii de prin benzinarii, ma enerveaza ca m-a lasat directia, ma enerveaza ca am ulei pe intercooler de la turbina, ma enerveaza ca e ruginita la praguri, ma enerveaza ca are doar 100 de cai, ma enerveaza ca la 110 la ora nu te mai auzi om cu om, ma enerveaza ca tremura, ma enerveaza ca are lufturile alea de la bari, ma enerveaza ca scartie toata, ma enerveaza ca m-a lasat 4x4 tocmai atunci cand aveam nevoie de el, ma enerveaza ca devizul de reparatii imi vine numai cu multiplii de 10 (milioane), ma enerveaza ca modificarile sunt la fel de scumpe.

 

Dar tot o iubesc la maxim si sunt constient ca, desi e veche si ca sunt altele mult mai bune decat ea pe strada, o sa o pastrez si o sa o aduc cum era in zilele ei de glorie.

 

P.S. Terrano 2, '96, 2. 7 Tdi

Scot fum din A/T-uri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Pe mine m-a enervat ca am luat-o la mana a doua...si s-a razbunat pe mine legat de ce i-au facut fostii proprietari...ma enerveaza ca am ramas de doua ori fara frane, ma enerveaza ca ajunsesem sa iau curent de la dacii de prin benzinarii, ma enerveaza ca m-a lasat directia, ma enerveaza ca am ulei pe intercooler de la turbina, ma enerveaza ca e ruginita la praguri, ma enerveaza ca are doar 100 de cai, ma enerveaza ca la 110 la ora nu te mai auzi om cu om, ma enerveaza ca tremura, ma enerveaza ca are lufturile alea de la bari, ma enerveaza ca scartie toata, ma enerveaza ca m-a lasat 4x4 tocmai atunci cand aveam nevoie de el, ma enerveaza ca devizul de reparatii imi vine numai cu multiplii de 10 (milioane), ma enerveaza ca modificarile sunt la fel de scumpe.

 

Este o Toyota, nu? :ha: :ha: :uameni

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Pe mine m-a enervat ca am luat-o la mana a doua...si s-a razbunat pe mine legat de ce i-au facut fostii proprietari...ma enerveaza ca am ramas de doua ori fara frane, ma enerveaza ca ajunsesem sa iau curent de la dacii de prin benzinarii, ma enerveaza ca m-a lasat directia, ma enerveaza ca am ulei pe intercooler de la turbina, ma enerveaza ca e ruginita la praguri, ma enerveaza ca are doar 100 de cai, ma enerveaza ca la 110 la ora nu te mai auzi om cu om, ma enerveaza ca tremura, ma enerveaza ca are lufturile alea de la bari, ma enerveaza ca scartie toata, ma enerveaza ca m-a lasat 4x4 tocmai atunci cand aveam nevoie de el, ma enerveaza ca devizul de reparatii imi vine numai cu multiplii de 10 (milioane), ma enerveaza ca modificarile sunt la fel de scumpe.

 

Este o Toyota, nu? :ha: :ha: :uameni

 

Din pacate ,pentru voi,astea sunt simtome de nissan.

Posesorii de toyota nu au dechis topicul pentru ca sunt foarte multumiti de masinile lor. :ha: :ha: :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

....din aceasta cauza nu mi iau TOYota (vezi foto jos).......conduc un NISSAN PATROL :F

 

Cu scuzele de rigoare (bre era o observatie, nu sariti cu topoarele pe mine...accept doar drujbe de firma :ha: ) ...toyota aia e manat de boi? :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

nu sunteti seriosi....

dar dupa cate vad nici prietenii mei cu mitsubishi nu sunt dati afara din casa de seriozitate

ce ma distreaza cel mai tare e ca cei cu toyota nici n-au deschis topicul... :uameni

Pai de ce sa deschidem topic cu nervi, daca pe noi nu ne enerveaza toyotele noastre......Parerea mea e ca se si poate deschide, dar degeaba, ca nu va scrie nimeni. Sau daca va scrie cineva, atunci tot aia cu nissan vor scrie....... :ha: :ha: :ha:
Unde esti tu Tepes Doamne...???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Pe mine la Toyota ma enerveaza ca nu se strica si nu am ce sa mesteresc cand mai am chef de mestereala. Trebuie sa mai iau alta marca. :p
Iar pe mine ma enerveaza , ca atunci cand dau ca nebunul in ea, i se indoaie puntile de nissan... :ha:
Unde esti tu Tepes Doamne...???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

salut am y60 din 93 si ce ma enerveaza cel mai tare este ca se incalzeste motorul pe anumite urcari

si ca am prajit deja un motor de 2,8si acuma sunt la al doilea sa vedem asta cat o tine.

 

inrest o masina ok.

dar cu toate astea raman fan land rover,,prieteni stiu de ce "

:h5

range rover classic

range rover vogue l322 4.4 v8

Nissan skyline R33 GTR :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

nu sunteti seriosi....

dar dupa cate vad nici prietenii mei cu mitsubishi nu sunt dati afara din casa de seriozitate

ce ma distreaza cel mai tare e ca cei cu toyota nici n-au deschis topicul... :uameni

Pai de ce sa deschidem topic cu nervi, daca pe noi nu ne enerveaza toyotele noastre......Parerea mea e ca se si poate deschide, dar degeaba, ca nu va scrie nimeni. Sau daca va scrie cineva, atunci tot aia cu nissan vor scrie....... :ha: :ha: :ha:

 

eu cred ca puntile tale de patrol nu le plac coaja de toyota de deasupra .... :ha: :ha: :ha: ia intreaba-le ..!!! :ha: :ha: :ha:

 

.................................................................................................................

ce-mi plac topicurile astea : cand un nebun arunca o piatra in lac si alti 1000 de nebuni se arunca sa o scoata , unii fac 'bpmba' altii se arunca in cap .. altii fac cate un echer .... astia mai tinerei si subtirei cate un flik-flack pe spate .... :ypu

...................................................................................................................

cumpar oblon patrol 260 la 2 usi ...!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Am Terrano II si ma enerveaza ca de cand il am nu reuseste nimeni sa faca unghiul de fuga sau inclinatia rotilor, oricum trage dreapta. Ma mai enerveaza cateoadata scartaitul limitatoarelor cand virez maxim, lumea se uita la mine de crede ca mi-se rupe masina :( A si sa nu uit de AC, este mic mic, subdimensionat pentru Terrano.Ce sa mai zic de bielete, se mai schimba periodic, in rest totul ma incanta. Dar nu in offroad ci pe maxim forestiere...la offroad ramane Jimny de laudat , eventual injurat :)

Suzuki Jimny 1,3, an1999

Nissan Terrano II, 2,7 TDI, an2001

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Am Terrano II si ma enerveaza ca de cand il am nu reuseste nimeni sa faca unghiul de fuga sau inclinatia rotilor, oricum trage dreapta. Ma mai enerveaza cateoadata scartaitul limitatoarelor cand virez maxim, lumea se uita la mine de crede ca mi-se rupe masina :( A si sa nu uit de AC, este mic mic, subdimensionat pentru Terrano.Ce sa mai zic de bielete, se mai schimba periodic, in rest totul ma incanta. Dar nu in offroad ci pe maxim forestiere...la offroad ramane Jimny de laudat , eventual injurat :)

 

 

Avem aceasi problema! :h5

NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE

SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE

HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

Pe mine m-a enervat ca am luat-o la mana a doua...si s-a razbunat pe mine legat de ce i-au facut fostii proprietari...ma enerveaza ca am ramas de doua ori fara frane, ma enerveaza ca ajunsesem sa iau curent de la dacii de prin benzinarii, ma enerveaza ca m-a lasat directia, ma enerveaza ca am ulei pe intercooler de la turbina, ma enerveaza ca e ruginita la praguri, ma enerveaza ca are doar 100 de cai, ma enerveaza ca la 110 la ora nu te mai auzi om cu om, ma enerveaza ca tremura, ma enerveaza ca are lufturile alea de la bari, ma enerveaza ca scartie toata, ma enerveaza ca m-a lasat 4x4 tocmai atunci cand aveam nevoie de el, ma enerveaza ca devizul de reparatii imi vine numai cu multiplii de 10 (milioane), ma enerveaza ca modificarile sunt la fel de scumpe.

 

Este o Toyota, nu? :ha: :ha: :uameni

 

Din pacate ,pentru voi,astea sunt simtome de nissan.

Posesorii de toyota nu au dechis topicul pentru ca sunt foarte multumiti de masinile lor. :ha: :ha: :ha:

 

Poate deschide un posesor de Nissan topicul CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA TOYOTA DVS????? :) :h5

Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

A...pai stati sa pun eu paie pe foc: nissanul e mai bun decat toyota! :grin:

 

P.S. Sa vezi omor acu' :app

:1 :g :g :g :1

 

:ha: :ha: :ha:

NISSAN PATROL GR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

cel mai frumosa/haioasa opinie din acest topic, postata pana vineri 22mai, va fi premiat cu 4 sticle de vin selectionat CRICOVA , daruit de CASA DE VINURI MIHAIL, mare apropitara de 5 Nissan-uri (Y60-2,8Td, Y60-4,2D LWB, Y60-4,2D SWB, Y60-6,2D V8 SWB, Y61-3,0Td LWB)

 

Deci asteptam opiniile dvs despre marca Nissan, fie ca sunteti proprietar sau chibitz !

ing. Luigi PIRSU

www.nissan4x4.ro

service si tunning NISSAN

Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

 

... mare apropitara de 5 Nissan-uri (Y60-2,8Td, Y60-4,2D LWB, Y60-4,2D SWB, Y60-6,2D V8 SWB, Y61-3,0Td LWB)!

 

Tare tre' sa-l fi enervat pe domnu cu vinurile patrolu de 2,8, ca a trecut la alea mari. :grin:

Sa fie sanatos si sa se bucure de ele. :bravo :rsp

73 de adi - yo2bt ...altfel spus - TOATE CELE BUNE :hi

ORCA - Off Road Club Arad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare