GTC Auto Shop
Pagina 3 din 35 PrimulPrimul 1234567891013 ... UltimaUltima
Afisez rezultatele 21 la 30 din 347

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    37
    Masina
    Nu am , merg pe jos ...

Implicit Re: CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA NISSANUL DVS?????

Pe mine ma enerveaza ca-i alb......asa ca-l spal cit mai rar
    Si ca-i greu si din cauza asta rupe arcuri pe spate pe banda rulanta,de cite ori ma dau mai grav....dar rezolv eu si asta cu ceva shackle manufacturate........am si dat drumul la treaba....
    Este si putin cam lat si lung pt ghidusii prin padure.......chiar daca este scurt.
    A.....si din cauza scaunelor si a liftului total daca nu te tragi bine,nu poti urca in masina,ca este prea inalta si inghesuita.
    Dar bine,a mea este si mai veche......
    Am nevoie de minim 500m sa depasesc un tir pe autostrada si viteza a treia combinata a patra
    La plus nu spun nimik ca sunt personale
    Nu am ramas niciodata in drum fara sa ajung acasa indiferent de natura problemelor,pe roti.
    Am rezolvat problemele electrice create de fostii proprietari,trage de rupe dar eu zic ca sunt rapoartele,consum ...ca toata lumea intreaba,mai mult decit decent....pentru un motor de 3.3....de la Sibiu la Bucuresti,pe Valea Oltului, 24 l.....
    Dacă de Óntelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
    Dream It, Do It, Live It....

Data Inscriere
    May 2008
    Varsta
    41

imi pare rau baieti dar sincer va spun ca nu am de ce sa-l injur pe y60 meu e adevarat ca a avut o viata tare relaxata la fostul proprietar care si l-a luat f.demult din DE pe vremea cand intorceai capul dupa un fiat ritmo si toata lumea il stia de baiatul cu jeep, :) ca are putin inceput de rugina,ca mai da rateuri bendixu nu se pune la cate satisfactii mi-a adus cand a fost ceva greu si cate masini 4x4 am umilit...

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    40
    Masina
    Nissan Patrol Y60.

Inca un KJ90 este pe drum spre matale... Sa speram ca va si ajunge pe rotile ei (ca i-a fiert deja motorul, exista o teorie conform careia toyotelor nu le prieste aerul de Germania...fac rosu in gat imediat) ... si nu va fi nevoie sa leg caruta de nissan sa ma duc s-o iau "purcoi"!

Si ca sa nu se mai laude lumea cu Toyota:

Celalaltui KJ i-a picat intai blocantul spate dupa care tractiunea spate si nimeni nu stie de ce si de la ce... nici macar cei de la Toyota ... Cum s-a dat cu burta de pietre si a supt putin noroi cum a luat-o razna ...da' sunt fiabile, ce 'reaqu!
    consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

De ce nu aduci vorba de LJ70 sau de HDJ80? KJ-ul nici mie nu mi-a placut, e cam de asfalt.

A...pai stati sa pun eu paie pe foc: nissanul e mai bun decat toyota!

P.S. Sa vezi omor acu'

Se stie ca pentru fiecare masina lui e cea mai buna. Asa ca nu are rost sa continuam.

Data Inscriere
    May 2007
    Varsta
    28

Uite ca am ajuns sa discutam de Toyota pe topicul acesta...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

La Patrol y61 m-a deranjat lumina din bord (becurile se incing si nu lumineaza), am inlocuit cu leduri. Si ar mai fi roata de rezerva care ingreuneaza destul de tare usa din spate, am mutat-o pe portbagaj.
    2 x Patrol Y61 LWB 2.8 si 3.0

Citat Postat original de bullbar
    A...pai stati sa pun eu paie pe foc: nissanul e mai bun decat toyota!

P.S. Sa vezi omor acu'
    Off-Road Runner
    Off-Road Runners Team

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

iar ma enerveaza faptul ca: i-l conduc din 1996 ... si nu mi-a mai dat posibilitatea sa-l schimb ... daca a-si stii sau a-si auzi ca ar exista una mai buna a-si fi primul care l-asi lua ... nu-mi place sa fiu pe locul 2 ...
    cumpar oblon patrol 260 la 2 usi ...!!!!

Discutii Similare

1. Ce ne enerveaza cel mai tare la toyota noastra!!!
    By seb560 in forum Discutii generale
    Raspunsuri: 74
    :: 14th January 2015, 09:32
  2. Ce va enerveaza cel mai tare la LADA dvs
    By cristi69 in forum Lada Niva
    Raspunsuri: 74
    :: 16th March 2014, 22:06
  3. CE VA ENERVEAZA CEL MAI TARE LA MITSUBISHI-ul DVS?????
    By locdeparcare in forum Discutii generale
    Raspunsuri: 143
    :: 14th January 2013, 00:14
  4. Nissanul da in nas
    By Petre Niteanu a.k.a. bullbar in forum Patrol Y61
    Raspunsuri: 27
    :: 17th May 2011, 00:25
  5. sa facut si bara la nissanul !!!!
    By maurizio in forum Modificari
    Raspunsuri: 6
    :: 27th September 2010, 12:34

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!