Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cuplaje automate AVM


nan florin

Postări Recomandate

Re: Cuplaje automate AVM

 

Nu exista comparatie intre manual si automat. Am vazut pe doua masini (Isuzu si Frontera) si merg excelent. Cu prima ocazie o sa-mi cumpar si eu manuale.

4x4MANIA is where we are !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: Cuplaje automate AVM

 

Da te dai jos si cuplezi cu mana (dar in prealabil sau dupa, nu conteaza) trebuie si din maneta in interior!

Exista si pentru Terrano 1 bineinteles !Si la cautare se pot gasi probabil pathfinder ca asa se mai numea modelul in unele zone !

Ia legatura cu Calinvas daca vrei caci el e unul din cei care aduce AVM(e un link cu trolii si acesorii T-max in josul paginii)!

B.B.B. -BIG BAD BUG!

T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cuplaje automate AVM

 

:hi Multumesc pentru informatie, momentan vad ca mai merg astea automatice cu putin carait si mai am o fuzeta de pe stanga .Chiar ,o merge culplajul de pe stanga in dreapta ? :p

nisan terrano 2700TD 91 (masina de iarna) VW Bora 4motion (masina de vara) Land rover freelander 2004
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cuplaje automate AVM

 

Din experienta proprie , daca ciriie ,nu inseamna ca 'mai ' merge. Cuplajele sunt nonsensuale,sau , bisensuale, poti sa le spui cum vrei si sa le montezi cum vrei .fa o proba de tractiune numai pe fata ,cu spatele suspendat , si ai sa afli sigur daca lucreaza.

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare