Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Ceva tare de tot!


BigDude

Postări Recomandate

Re: Ceva tare de tot!

 

Deci interiorul ala spartan si cele 3 stergatoare de pe parbriz fac toti banii... Foarte faina piesa!

Inainte ocoleam gropile 10 km, acum ocolesc 10 km ca s-ajung la gropi. - EU ©Copyright 2007 :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ceva tare de tot!

 

Nu doar in america.. Datsun era denumirea vechea a lui Nissan care s-a rebranduit pe la inceputul anilor 80. La origine, Datsun a fost o companie specializata in productia dubitelor autoutilitare.. Sau ganditi-va altfel: masinile noastre mult iubite din offroad au gene de "masini de paine".. :ha:

Inainte ocoleam gropile 10 km, acum ocolesc 10 km ca s-ajung la gropi. - EU ©Copyright 2007 :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ceva tare de tot!

 

Incerc eu sa raspund.

 

Are numai 3 viteze, pentru ca asa a fost sa fie... pe vemurile alea 4 viteze erau cum sunt acum 6....

 

Are doua manete, la fel cum si TV-ul avea... Una face "reductorul" cealalta cupleaza si fata. Deci poti baga reductor doar pe spate, daca vrei. Se mai practica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ceva tare de tot!

 

Incerc eu sa raspund.

 

Are numai 3 viteze, pentru ca asa a fost sa fie... pe vemurile alea 4 viteze erau cum sunt acum 6....

 

Are doua manete, la fel cum si TV-ul avea... Una face "reductorul" cealalta cupleaza si fata. Deci poti baga reductor doar pe spate, daca vrei. Se mai practica.

 

Ehee, alte vremuri, alte masini....

Multam de info, tie si celorlalti ! :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare