Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

BANCURI SECI ....


Lipoveanu

Postări Recomandate

  • 2 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • 3 luni mai târziu...

Re: BANCURI SECI ....

 

Culmea hocheiului... sa-i bata maghiarii pe unguri, sa castige Romania si sa se cante imnul Secuiesc!

(Asta nu este banc! Pe 17 decembrie 2011, la Miercurea Ciuc, Nationala României, care s-a impus cu 4-1, avea în lotul de 26 de jucători,24 de etnici maghiari si doi români - portarul Adrian Catrinoiu şi ucraineanul naturalizat Evgheni Pisarenko. Membrii celor două echipe, ca de altfel şi întreaga sală, au cântat într-un singur glas imnul Ţinutului Secuiesc.?!)

Toyota LJ 70

Transsylvania Off Road Club

www.helpdani.eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: BANCURI SECI ....

 

Pregatiri in secret...

 

De 20 de ani, România face pregătiri, în secret, pentru un eventual conflict armat cu Rusia.

În acest sens, toate guvernele ultimilor ani au pus la punct un plan românesc, moștenit din perioada când țara era atacată de dușmani.

Exact ca pe vremea lui Ștefan cel Mare care, pentru a nu lasa resurse la îndemâna dușmanului, trimitea femeile şi copiii în munti, otrăvea fântânile şi dădea foc la grane, guvernanții noștri au abordat aceeași tactică în secret, ca nimeni să nu își dea seama că totul este o pregătire pentru război.

Astfel, femeile au fost alungate în Italia la îngrijit bătrâni, cele mai "îndemânatice" au fost trimise în Germania la ”muncă”.

Copiii, și ei, au fost obligați să plece să își găsească rostul prin țări straine.

Grânele nu le-am mai ars ca pe vremuri, ci le-am modificat genetic ca să se imbolnaveasca de cancer cotropitorii.

De fântâni s-au ocupat cei cu gazele de șist.

Drumurile au fost făcute să suporte doar caruțe și mașini ușoare, ca să se surpe sub greutatea tancurilor rusești.

Fabricile și uzinele au fost deja trimise la fier vechi, iar banii... desigur, banii au fost scoși prin intermediul unor corupți acoperiţi și puși la păstrare în locuri sigure din Elveția, Cipru, Panama etc.

 

Așa ca datorită guvernanților noștri, rușii sau oricine va veni cu gând de razboi va lua o mare țeapă....

Vor gasi numai pârjol și foamete.

Toyota LJ 70

Transsylvania Off Road Club

www.helpdani.eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 4 luni mai târziu...

Re: BANCURI SECI ....

 

Ce zice ardeleanul in gara cand pierde trenul?

-No, ashe-i daca n-ai lucrul tau!

“One day you will wake up & there won’t be anymore time to do the things you have always wanted. Do it now.” Paolo Coelho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Re: BANCURI SECI ....

 

Dacă Trump va câștiga alegerile din Statele Unite, va fi pentru prima oară în istorie, când un rasist miliardar se va muta într-o locuință proprietate de stat, din care tocmai a fost evacuată o familie de negri !

Toyota LJ 70

Transsylvania Off Road Club

www.helpdani.eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: BIBLIOTECA DE BANCURI :)

 

Doi tractoristi scot pita ,slana, bat o ceapa de roata de la tractor si se pun sa manance. Vine seful turbat de nervi si ii intreaba:

- Voi de ce nu semanati ?!?

Unu dintre ei raspunde:

- Pai, nu suntem frati!

Mai ! dar nu va convine chiar nimic?!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...
  • 7 luni mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare