Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Voluntari Urgente Imediate 4x4-VUI4x4


zolameister

Postări Recomandate

Re: Voluntari Urgente Imediate 4x4-VUI4x4

 

"Proiectul este de actualitate ?", fu intrebarea primita zilele trecute , de undeva de departe.

 

Stiu ca atunci cand am vorbit public despre acest proiect erai acolo in sala....Raspunsul e din pacate ....nu.Probabil mu am reusit nici sa sensibilizez nici sa polarizez.De fel tu stii pentru ca intrii des pe forum ,cum se schimba vremurile pe aici.Dispar incet incet toti care ar fii putut sustine un asemenea proiect.Ce nu a murit?Speranta!

NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE

SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE

HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Voluntari Urgente Imediate 4x4-VUI4x4

 

Nu o sa dureze mult si o sa-l "inregimenteze" si pe asta drept un "sport de masa" ... si ca asa daca indraznesti sa ajuti un prieten o sa trebuiasca sa platesti intai 100 de euro ... :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Voluntari Urgente Imediate 4x4-VUI4x4

 

Nu o sa dureze mult si o sa-l "inregimenteze" si pe asta drept un "sport de masa" ... si ca asa daca indraznesti sa ajuti un prieten o sa trebuiasca sa platesti intai 100 de euro ... :ha:

 

"Dar din dar se face Rai..." :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Voluntari Urgente Imediate 4x4-VUI4x4

 

nu era mai simplu sa se actualizeze lista care circula intr-un timp pe aici si posta vizibil? eu unul o si printasem in eventualitatea ca dau pe acasa si ramin intepenit pe undeva. simplu, eficace, pur ajutor intre colegi de pasiune, fara a da posibilitatea cuiva sa inregimenteze si asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Voluntari Urgente Imediate 4x4-VUI4x4

 

nu era mai simplu sa se actualizeze lista care circula intr-un timp pe aici si posta vizibil? eu unul o si printasem in eventualitatea ca dau pe acasa si ramin intepenit pe undeva. simplu, eficace, pur ajutor intre colegi de pasiune, fara a da posibilitatea cuiva sa inregimenteze si asta.

 

Actualizarea listei respective, care este inca prezenta pe link-ul de mai jos, se poate face doar prin postarea pe topicul respectiv a celor care se ofera sa fie pe acea lista.

Aici, ideea lui Zolameister era de a se constitui o organizatie care, citez : "va avea ca scop sa ajute la salvarea motorizata in conditii si locuri in care autoritatile sunt depasite tehnic."...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare