GTC Auto Shop
Pagina 181 din 248 PrimulPrimul ... 81131171174175176177178179180181182183184185186187188191231 ... UltimaUltima
Afisez rezultatele 1,801 la 1,810 din 2477

Implicit Re: Off-road in Dobrogea!

Si eu m-am distrat minumat, si revin curand cu multe poze si filmulete...

Vin si pozeleeeeeeee !!!!

si ca bonus imaginea cu trenul in format mare o gasiti la: http://www.strugariu.com/offroad/off...rogea/wall.jpg

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Sep 2008
    Varsta
    30
    Masina
    Shogun Pinin 2.0

Super pozele baieti ...
    Money can't buy happiness but it can buy sweets. I like sweets
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Multumim lui Cipytu pentru poze si pentru prezenta lui de astazi printre noi si il mai asteptam si in alte dati...

Primul filmulete

Multumesc lui Georgei si Cipytu ... prezenta lor ne-a facut sa pregatim un traseu(l-am updatat) cu tot ce are Dobrogea, ea evolueaza ... au aparut drumuri noi, iar pe altele abia acum le-am descoperit pe Google Earth! Asa ca desi, teoretic am mai fost in zona, parca totul era nou si pentru noi!
    Cand ma intorc acasa sambata, imi spun: a fost cea mai frumoasa iesirea de pana acum, dar acum ingredientul minune, ploaia, chiar a reusit sa faca o minune! Eu m-am distrat de minune: am trecut prin padurea cea mai deasa, pe sub pod, pe langa manastire, pe drumuri necalcate, rally-raid pe drumul din padure, inclinari laterale, treceri de parau, privelistea cheilor, padurile din Dobrogea, am admirat eolienele, ne-am jucat in noroi, am exersat mersul cu inclinare laterala, am urcat pe muntele cu pietre/grohotis pana pe acoperisul Dobrogei (Allah Bair 200m), apoi Dunarea ne-a oferit dig-uri si o padure inundata de noroi ... si normal in final un loc de joaca ... un canal cu noroi!
    Finalul nu a fost cu "SFARSIT", ci cu "VA URMA" ...

Revin cu foto si filme saptamana aceasta si revin in weekend la Dunare dornic de noroi!

Facem invitatia de acum:
    Sambata, 09.10.2010, intalnirea la ora 10 la Petrom de la iesirea din Cta spre Valu ... mergem pe asfalt pana la Cernavoda si de acolo pe diguri si prin padurile din lunca, pe mal pana la Harsova ... se aude GLV?!

P.S. SmartMind, Mihai, zis Misu ... si-a luat o masina incredibila ... care nu s-a stricat la cat a incercat el sa o strice ... Bravo!

Off-road:
    ,
    ,
    ,
    On-road: Renault Laguna 02,
    ATV: Suzuki KingQuad 700 4x4 07, Yamaha Grizzly 700 4x4 08!

Data Inscriere
    Jan 2010
    Varsta
    41
    Masina
    JKUR & Jimny

Multumiri lui Forte in special pentru ca ne-a dus prin locuri atit de frumoase si tuturor participantilor pentru spiritul de echipa.

Pozele lui cipytu ne lasa fara cuvinte. Multumiri pentru ele. Eu am pus-o wallpaper pe computer pe cea de-a doua.

A fost o fata a Dobrogei pe care nu o vazusem. Sper rusinea mea, pina ieri pentru mine Dobrogea de centru era doar drumul de mare (atit prin hirsova cit si prin cernavoda). Mare pierdere daca ramineam doar cu atit.

Intr-adevar Dobrogea e 'altfel' decit restul Romaniei. Si offrodul acolo este altfel. Mie mi se pare super ca se merge fara un traseu stabilit anume, drum cu drum, fara a ne stradui sa tinem anumite drumuri ci doar uitindu-ne la o insiruire de puncte de interes pe care vrem sa le atingem si cautind treceri. Si senzatia de pustiu este super.

Am sa pun si eu poze zilele urmatoare!

Data Inscriere
    Feb 2010
    Varsta
    30
    Masina
    Opel Frontera 2.5TDS

frumoasa iesire,frumoase poze.... voua
    AB16NIK...AB23NIK

Data Inscriere
    Jan 2010
    Varsta
    41
    Masina
    JKUR & Jimny

Citat Postat original de Forte Vizualizare Mesaj
    P.S. SmartMind, Mihai, zis Misu ... si-a luat o masina incredibila ... care nu s-a stricat la cat a incercat el sa o strice ... Bravo!
    dupa ce am vazut cat a tras Mihai de Pajero-ul lui si cum biata masina a rezistat eroic am inceput sa ma gindesc si mai serios sa-mi iau si eu si un Pajero pentru ture mai departe de casa......insa pe jimny nici gind sa-l tradez...

Trolii Primetech cu plasma
    Mi-a placut asa de mult plimbarea incat azi voi mai face o tura pe langa

Dunare dar de data asta voi zabovi mai mult pe dig (si nu numai) pentru

meditatie,pescuit si ceva poze wild-life,am vazut pasari multe si vulpi in afara de miliardul de broaste...

Cu voi totul se desfasoara rapid si zgmotos dar asta nu inseamna ca nu va

voi mai insoti mai ales daca e vorba de un traseu mai soft,cam asa ptr L200

standard
    cipytu: fain hdr,ma inclin! Am si eu cate ceva dar nu se compara:

Restul aici, daca cineva doreste o imagine anume in rezolutie maxima cu cea mai mare placere i-o trimit pe privat.
    Ca de obiecei a fost o iesire excelenta

Discutii Similare

1. Raspunsuri: 3
    :: 3rd May 2013, 01:14
  2. Raspunsuri: 0
    :: 13th February 2011, 12:05

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!