Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Oameni pentru oameni


chitidinu

Postări Recomandate

Am decis sa postez o situatie a unei famili care ma impresionat ,printre multe alte,este undeva in zona Navodari de Constanta, familia este compusa din mama cu o problema locomotorie si trei copii scolari,tatal a abandonat familia cu ani in urma, nu au electricitate,am sa incerc sa pun si un filmulet pentru vizionare a situatiei,eu sunt usser pe un site de pescuit si de acolo am preluat cazul , am facut postarea pe acest site deoarece vreau sa fac traseu Navodari -Gura Portitei-Sf. Ghe. acum am o motivatie din inima.

Aceasta familie se duce saptamanal la biserica si de acolo sa aflat,acel preot a povestit cazul unor baieti, ce lucrau in constructii ,au ajutat si ei la randu lor cu ce sa putut.

Editat de chitidinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Vrei sa le pui curent sau exact cum doresti sa-i ajuti?

 

Ei au bransament, nu au putut plati factura si electica au taiat curentu,cred ca este vorba de 1200 ron.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Eu nu am mai organizat o astfel de actiune ,fac un apel fiind drumul lung,celor din Constanta dar si celor binevoitori daca au inbracaminte de copii,alimente,rechizite scolare, donatii de orce fel ,ceva materiale de constructii.

Am sa va mai informez de aceasta actiune ulterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Scuze ,am facut postari la care am mai adaugat informatii ,este prima oara cand ma implic si sunt cam stangaci,sper sa nu se ia in considerare.

Vreau sa va informez ca pentru ajutoare sa gasit o locatie in Bucuresti pentru depozitare, mai trebuie gasit transport,cineva a donat doua sobe de teracota.:uameni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Acum am vizionat pe forum actiunea umanitara de Pasti, nu am cuvinte de lauda pentu organizatori si acelor participanti cat si adm.acestui site,sanatate si felicitari.

'' Oamenii se judeca dupa fapte''

:uameni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Asta este filmul:

wLom39JTYZQ

 

Exista solutii ptr orice problema ... Trebuie sa exista vointa si mai ales determinare in atingerea scopurilor ...

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Asta este filmul:

 

Exista solutii ptr orice problema ... Trebuie sa exista vointa si mai ales determinare in atingerea scopurilor ...

 

Multumesc de interventie,sanatate.

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Oameni pentru oameni

 

Mda,este un subiect pentru o fapta buna ,eu nu cunosc personal acea familie,prin imaginile acelui filmulet si prin intermediul unui user de pe alt site, care ajuta acea familie cum poate in situatia de azi,eu doream sa fac acel traseu ,intamplarea este ca familia se afla in intinerariu,am sa incerc sa fac ce au facut si altii,incaltari ,hainute ceva alimente s-o gasii,am sa va tin la curent in legatura cu acest caz,eu o fac pentru ca nu am avut bucuria de a avea copii. Sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare