Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

3 ani de Club4x4


Max

Postări Recomandate

  • 3 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Re: 3 ani de Club4x4

 

La multi ani anticipat !!! :cl

 

forumul acesta poate sa transforme oameni obisnuiti pentru care masina este utila daca este mica si poate sa mearga si in afara asfaltului, in oameni care admira peisajul cu altfel de ochi, acum se uita daca pot sau nu sa-l urce cu noul acaret :grin:

 

sper din toata inima sa organizere MAX intalnirea aceea cu tot poporul, vreau sa vad cati sunt pe cant ca mine :ha:

Tot timpul cu fruntea sus!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: 3 ani de Club4x4

 

la multi ani:cl pentru mine de la un simplu citit al forumului am ajuns sa-mi vand masina si sa iau un tractoras si sa-l modific si ca sa nu fiu ufftopic rog moderatorii sa anunte cand se mai primesc membrii 4x4 cu acte in regula ca anul trecut nu am fost pe faza:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Re: 3 ani de Club4x4

 

Azi se implinesc 3 ani de cand am dat startul acestui forum.

In acesti 3 ani, foarte multe lucruri s-au schimbat. Viata mea sigur s-a schimbat. :grin:

Cel mai important lucru este ca am cunoscut multi OAMENI datorita acestui forum. OAMENI pe care, daca nu era forumul, probabil ca nu as fi avut sansa niciodata ca sa ii intalnesc.

 

Vreau sa multumesc tuturor celor care au sprijinit acest forum.

Sotia mea a pregatit (in complicitate cu Vstef si Alexandra :grin: )un film surpriza dar nu reusesc deocamdata sa il pun pe forum pentru ca e prea mare. Il voi converti si il voi posta. Va fi o surpriza si pentru voi.

 

Va urez succes tuturor si sper ca acest forum sa va fie de folos in continuare!

 

Max

:h5

 

La multi ani! Multumesc pentru acest forum,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 3 ani de Club4x4

 

Excelent, hai sa dea Max de baut lui wildice pentru 4 ani, 6 luni si 2 zile, apoi pentru 4 ani, 6 luni si 5 zile sa il faca prastie pe viti_96. Maine primesc si eu de baut, Max? Promit sa fiu primul sa spun LMA!

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 3 ani de Club4x4

 

Excelent, hai sa dea Max de baut lui wildice pentru 4 ani, 6 luni si 2 zile, apoi pentru 4 ani, 6 luni si 5 zile sa il faca prastie pe viti_96. Maine primesc si eu de baut, Max? Promit sa fiu primul sa spun LMA!

 

Sorry, n-am fost atent... :scr.

@f_zoltan daca tot va amuza idea cu datu' de baut de ce nu-i spuneti lui @Max sa-i de de baut si lui @DACH, tot de 4 ani 6 luni si 2 zile ?

 

Imi cer scuze inca o data.

 

Cu respect,

Teodor.

4x4, Way of Life !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 3 ani de Club4x4

 

Pai am fost asa de grabit sa primesc eu urmatoarea bauta incat l-am uitat pe Dach... Nasol, trebuie sa stau la rand dupa el. Nu-i nimic, macar s-a inteles ca evenimentele aniversare sunt in martie si incet ne apropiem de 5 anisori. Spor la "forumit"!

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a resetat ca important acest subiect

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare