Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Volan reconditionat


camsonat

Postări Recomandate

  • 1 lună mai târziu...

Re: Volan reconditionat

 

Salutare tuturor!

 

Aveam pielea de pe volan rupta (din cauza uzurii) in dreptul orei 10, si in plus imi crapase si capacul cotierei :(

 

Am sunat la Iulian, i-am spus despre ce e vb, m-a rugat sa vin cu masina sa vada culorile. Eu am dus piesele demontate.

 

Ne-am inteles la material, culoare, model cusatura, si termen de livrare, am lasat un avans, si am plecat.

 

Lucrarea a iesit exceptional de bine, din toate punctele de vedere. Culoare, material, lucratura, tot, tot!

Volanul arata mai bine decat cand a iesit din fabrica (cred), iar senzatia este foarte placuta, sa am in mana un volan de piele nou :banana

 

Cotiera a iesit fix la culoare, nici nu se vede ca ar fi vreo modificare acolo! Acum deja ma gandesc ce as putea sa mai modific in piele in habitaclu

 

Multumesc colegilor de forum pentru recomandare! :tk Si acum pot sa recomand si eu cu caldura serviciile lui Iulian Marin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 luni mai târziu...
  • 1 an mai târziu...
  • 1 an mai târziu...

Re: Volan reconditionat

 

Dupa mai bine de trei ani am apelat din nou la Iulian si sunt foarte multumit de rezultat! Volanul a iesit foarte bine, piele de calitate si o cusatura asa cum am cerut!

Recomand cu incredere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare