Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire


ekkakon

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

La insistarile lui @Nr.150 adaug niste poze despre traseul standard.

@ekkakon - Mersi pt. "numerele provizorii" Originalele am lasat intro balta. Cine gasaste poate s-o expuna ca suvenirr MM-Off Road fest 2010 :grin: :x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator nr. 150

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

La ce figură am în poza asta, cred că se întreabă lumea dacă nu ţi-o fi fost frică să mergi cu mine în maşină. Sau de aia aşteptarăm la start şi pe ceilalţi? :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

In sfarsit si filmele din ultima seara:

 

NS6VmMBELsY

ycLMpQHuvqw

SgkQKZwr7eY

 

Cu amintirile astea ramanem :brRAZVANUTA pt filmarii .........astepta-m cu interes sfarsitul premierii :ha::ha:

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

Cu amintirile astea ramanem :brRAZVANUTA pt filmarii .........astepta-m cu interes sfarsitul premierii :ha::ha:

 

Din pacate cine a filmat cred ca s-a emotionat la vederea lui Gaganul si a apasat butonul STOP. Poate a mai filmat cineva. Daca nu, mai povestesc eu o data ce a primit :ha:

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

In direct de la camerele ascunse, clipul cu premiile speciale pentru zdrente.

 

Premiul special pt GPScu, gaganu, razvanuta si nu in ultimul rand (ci dimpotriva) pentru Yonutz.

 

Vizionare placuta. :h5

 

jnSiFCfVjVM

MITSUBISHI DE FAMILIE

Toyota LJ70 - Gaganodrack de noroaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

In cele din urma mi-am luat inima in dinti si va scriu si eu cate ceva.

E greu sa exprim in cuvinte ce a insemnat pentru mine mmof 2010 dar...:tk va multumesc tuturor, in special lui Max si Corneliei care m-au primit cu multa caldura si prietenie, lucru tot mai rar intalnit azi.

 

Ca sa va zic cum m-am simtit..... cineva m-a intrebat cum a fost in concediu. Raspunsul dat de mine fara sa stau pe ganduri A FOST CEL MAI FRUMOS CONCEDIU DIN VIATA MEA.

 

Desi pentru mine a fost prima data cu siguranta nu a fost ultima. imi cumpar si eu:jp1 si ne vedem data viitoare. Cu siguranta nu voi lipsi.

Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

La plecarea spre Bucuresti, impreuna cu ai mei, am hotarat sa trecem pe la Manastirea Barsana.

Impresionat fiind de arta mestesugului Maramuresean de a imbina lemnul, iata ce am am surprins ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

La o saptamana de la Intalnirea impatimitilor de off-road si dupa ce echipa "oficiala" de piloti KLM (Karci, Landy si Marc) se tot fofileaza sub pretexte Standard (Nu am timp acum, poate deseara) sau Open :wink: (eu sunt tip de actiune...nu de vorbe),

 

ma incumet eu sa va impartasesc impresiile din corazonul propriu , dar si din partea lor. Nu stiu Abrudila ce coace, de nu zice nimic...

 

"O fo' fain" poate parea putin spus, dar pe noi ne-a uns la suflet. S-apoi, cat ne-o mai placut vorbele de bine, multumirile pe care le-au primit baietii de la voi si aprecierile pentru: trasee, stanci, noroi, urcari, coborari, scufundari :ti, recuperari, mancare, cazare, muzica si...horinca :dr (cotata la maxim, pe principiul "amu beau, c-amu mi-i bine")!!!:2dr

 

 

 

Va mai asteptam, cu drag!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

La o saptamana de la Intalnirea impatimitilor de off-road si dupa ce echipa "oficiala" de piloti KLM (Karci, Landy si Marc) se tot fofileaza sub pretexte Standard (Nu am timp acum, poate deseara) sau Open :wink: (eu sunt tip de actiune...nu de vorbe),

 

ma incumet eu sa va impartasesc impresiile din corazonul propriu , dar si din partea lor. Nu stiu Abrudila ce coace, de nu zice nimic...

 

"O fo' fain" poate parea putin spus, dar pe noi ne-a uns la suflet. S-apoi, cat ne-o mai placut vorbele de bine, multumirile pe care le-au primit baietii de la voi si aprecierile pentru: trasee, stanci, noroi, urcari, coborari, scufundari :ti, recuperari, mancare, cazare, muzica si...horinca :dr (cotata la maxim, pe principiul "amu beau, c-amu mi-i bine")!!!:2dr

 

 

 

Va mai asteptam, cu drag!

zice amu si @abrudila

suntem in febra taiatului de lemne( ca ne pregatim de iarna) si asta ne ocupa mult timp, dar, am facut selectia pozelor facute in cele 3 zile pline de adrenalina. Foarte multe poze de vazut, multe poze de rasucit de pe o parte pe alta si destul de multe neclare (este explicabil avand in vedere ce plin de rezervor ne-am facut toti pe la restaurant si pe trasee :x :x).

Doamne buna-i palinca de maramures.....

Lucram la acele poze si filme care va vor tine imaginatia treaza si va vor face sa va ganditi cum va fi urmatorul eveniment ....:h5

si Patrol, dar inca nu pe deplin functional :grin:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

Draga domnu @abrudila :grin: , data viitoare nu mai scapi, musai trebuie sa ma inveti si pe mine sa cobor in rapel.

 

Dupa cum ii cunosc pe Max si Cornelia, sunt sigur ca urmatorul eveniment il va depasi pe acesta cu mult din multe privinte.

 

Abia astept urmatoarea editie, mai ales ca din punct de vedere al familiei Dimian, nu mai sunt singurul care il asteapta, ci alaturi de mine sunt si parintii mei, asa ca daca pana acum nu eram sigur 100%, acum pot sa spun este ceva in aerul Maramuresean, de am devenit dependenti, odata ce l-am "prizat" .

 

:tk jos cu palaria ...

 

PS."Pitonul": Petreeeeeeeee, imi pare rau, dar ai pierdut a doua editie, ca si importanta dupa editia din 2007.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator nr. 150

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

Draga domnu @abrudila :grin: , data viitoare nu mai scapi, musai trebuie sa ma inveti si pe mine sa cobor in rapel.

La cât entuziasm plutea pe stânca aia la montarea hamului şi la iniţierea degeţelelor (nu ştiu cum se numeşte dispozitivul cu pricina), nu ar fi mare lucru dacă ar trebui să-ţi faci schimbare de sex ca să beneficiezi de o asemenea onoare. :y

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

Dragos, speram sa recuperam.

P.S. Cine-i tipa din avatar ?

 

Tipa din avatar este verisoara "rusoaicei", cu ceva implanturi si silicoane.

Candva, poate ca va beneficia si a mea "rusoaica" de asemenea pregatiri, dar atunci sigur nu o voi mai folosi, ca masina de zi cu zi,sau aproximativ, ca acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: MMOF 2010 - Poze si Impresii de la Intalnire

 

Felicitari domnilor, am vazut fotografiile de la MMOF 2010 si pe cuvant ca am ramas surprins de frumusetea organizarii. Vreau din toata inima sa felicit organizatorii, sa le doresc ca Dumnezeu sa le pastreze bunele si frumoasele obiceiuri, venind cu promisiunea ca in viitor (dupa parcurgerea perioadei de initiere si acomodare in interiorul acestui frumos club) sa nu ratez asemenea evenimente. Inca o data felicitari organizatorilor si participantilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare