Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

EVENIMENT eXtreme Wheels 11-12.09 la Afi Cotroceni


Danezu-MTH

Postări Recomandate

Re: EVENIMENT eXtreme Wheels 11-12.09 la Afi Cotroceni

 

vali, bag seama ca si tie iti plac portalele...:ha::ha::ha:

eventual cu planetare "heavy duty":ha::ha:

ca sa nu zic si de semeringuri:wink:

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: EVENIMENT eXtreme Wheels 11-12.09 la Afi Cotroceni

 

Buna seara tuturor, am reusit sa imi revin si eu de la oboseala acumulata in aceste zile. Pentru cine spunea ca se putea mai bine, mereu exista loc de mai bine... si inca o chestie, nu poti sa ii multumesti pe toti! Important este ca totul a iesit bine(din punctul meu de vedere). Tin sa multumesc lui Gyula, Adi, Laur(si lista poate continua, sunt f multi) pentru ca au fost alaturi de noi si au facut spectacol! Spatiul a fost mic si am facut cat ne-a permis spatiul. Data viitoare cu siguranta va fi mai bine. :tk

 

Numai bine,

 

Danezu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: EVENIMENT eXtreme Wheels 11-12.09 la Afi Cotroceni

 

frumoase rau pozele

 

 

as dori sa mai trag si eu o concluzie daca nu deranjez pe cineva: este un mare lucru(dupa parerea mea) ca s-au putut uni cam toate sporturile care se desfasoara pe roti(mai mult sau mai putin motorizate) si ca s-a putut creea o armonie intre ele. FELICITARI!!!:br

Tot ce-i bun tre sa dispara!

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare