Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA ,


HARY

Postări Recomandate

Doresc sa organizez in aceasta zona din mai multe motive si principalele sunt

 

1-pentru ca asa vreau sa i multumesc lui DUMNEZEU ca mi a salvat copilul {unii dintre baietii au fost alaturi de mine:tk}

2-pentru ca eu si cativa baieti de la CRAIOVA nu am facut nimic de 2ani de cand sunt pe forum sub sigla:cl

3-doresc ca si amaratii la care o sa mergem sa aiba ceva de sarbatori pe masa

 

Cine se baga si vrea sa participe la aceasta actiune sa se inscrie ,locatia o stabilim de comun acord

 

telef 0766538852 HARY

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA ,

 

As vrea sa ajut si eu cu ceva bani. Lasa, te rog, un numar de cont sau o adresa unde sa pot trimite!

 

multumesc pentru amabilitate dar sa vedem cat ne strangem ca dupa cum se inscriu pe topic sunt cam putini!

tinem legatura:y

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator ius

Re: De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA ,

 

salut hary si felicitari pt initiativa eu ma oferisem sa ajut aici http://forum.club4x4.ro/showthread.php?t=48651 eu am facut si ceva materiale informative si vreau sa pun niste cutii pt colectarea fondurilor o sa te sun cand ajung in craiova sa vorbim ... si inca odata felicitari

Editat de ius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ius

Re: De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA ,

 

craioveni fara suflet... pacat ca toti avem ceva prafuit pe acolo prin rafturile copilariei sau la ai nostri copii cu care nu se mia joaca ... dar se pare ca suntem egoisti desi noua nu ne mai foloseste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA ,

 

craioveni fara suflet... pacat ca toti avem ceva prafuit pe acolo prin rafturile copilariei sau la ai nostri copii cu care nu se mia joaca ... dar se pare ca suntem egoisti desi noua nu ne mai foloseste

 

DA frate ai dreptate,si sunii se mai si dau rotunzi:grin:

 

RUSINE RUSINE

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA ,

 

Salut

 

In momentul acesta am vazut discutia "De CRACIUN pentru amarati zona CRAIOVA>OLTENIA" si daca se organizeaza ceva, am sa fac si eu un efort si o sa ajut cu ceva alimente ori cativa banuti.

 

Promit

 

Cu respect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare