GTC Auto Shop
Pagina 2 din 44 PrimulPrimul 12345678912 ... UltimaUltima
Afisez rezultatele 11 la 20 din 433

Data Inscriere
    Sep 2008
    Varsta
    30
    Masina
    Shogun Pinin 2.0

Implicit Re: Sugestii pentru posibile modificari si imbunatatiri ale forumului

Citat Postat original de Astral Vizualizare Mesaj
    Prin "urmarirea unui topic" te referi la a primi o notificare pe mail atunci cand se scrie ceva in topicul respectiv sau doar ca topicul respectiv sa-l salvezi in folderele tale de urmariri ?
    Exact, doar urmarit fara a scrie in topic

Edit : Eu am intrat la "Unelte discutii" intr`un topic deja urmarit, asa ca era destul de greu sa`mi mai dea "Urmareste discutia"
    Multumesc pentru ajutor
    PS : Si uite cum dupa 2 ani de stat pe forum mai invat cate ceva despre utilizarea acestuia
    Last edited by plummer; 6th December 2010 at 09:47.
    Money can't buy happiness but it can buy sweets. I like sweets
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de plummer Vizualizare Mesaj
    Exact, doar urmarit fara a scrie in topic

Edit : Eu am intrat la "Unelte discutii" intr`un topic deja urmarit, asa ca era destul de greu sa`mi mai dea "Urmareste discutia"
    Multumesc pentru ajutor
    PS : Si uite cum dupa 2 ani de stat pe forum mai invat cate ceva despre utilizarea acestuia

Ca sa nu incarcam aici topicul si sa ramana doar pt sugestii, raspunsul la intrebarea ta l-am postat aici :
    http://forum.club4x4.ro/showthread.p...768#post648768

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

&

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Max, please, daca se poate ca dimensiunea unui Excel sa fie ceva mai mare, macar cat a unei poze .jpg........19,5Kb e doar o un Excel cu o foaie si aia cu trei randuri doar......mai mare acuma nu vrea.......

&

Administrator tehnic
    Data Inscriere
    Aug 2007
    Varsta
    32
    Masina
    ROCAR TVD 14F

Rezolvat cu excelu

Am adunat datele de la "Ajutor Off Road" (nume, locatie, telefon) intr-un fisier word de 129K.
    Nu am putul sa-l postez (ptr evetualitatea ca cei ce pleaca pe dealuri si au nevoie de ajutor ar putea avea datele la indemana,centralizate), deoarece e prea mare si nu-l accepta serverul.
    Considerati ca e bine sa-l pun pe forum?
    Daca raspunsul este pozitiv, solicit ajutor, daca nu... pastrez datele pentru mine si ptr cei ce-mi vor da o adresa de mail privata!
    Sugestia mea ar fi ca si fisierele word sa aibe acelasi regim ca cele excel.
    Multumesc si o zi buna!

Administrator tehnic
    Data Inscriere
    Aug 2007
    Varsta
    32
    Masina
    ROCAR TVD 14F

Rezolvat cu wordu

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de Sclipici Vizualizare Mesaj
    Am adunat datele de la "Ajutor Off Road" (nume, locatie, telefon) intr-un fisier word de 129K.
    Nu am putul sa-l postez (ptr evetualitatea ca cei ce pleaca pe dealuri si au nevoie de ajutor ar putea avea datele la indemana,centralizate), deoarece e prea mare si nu-l accepta serverul.
    Considerati ca e bine sa-l pun pe forum?
    Daca raspunsul este pozitiv, solicit ajutor, daca nu... pastrez datele pentru mine si ptr cei ce-mi vor da o adresa de mail privata!
    Sugestia mea ar fi ca si fisierele word sa aibe acelasi regim ca cele excel.
    Multumesc si o zi buna!

Buna treaba cu centralizarea pe care ai facut-o !
    Da-mi-l mie pe mail sa-l pun in primul post al topicului.

&

Cu tot respectul pt. munca depusa (stiu ca nu-i de ici de colo), dar ce vad eu acuma pe ecran, poate fi trecuta la dezbunatatirea aspectului forumului ...

Inghesuiala la greu. Cel putin mie, imi este foarte greu sa urmaresc liniile ... oi fi mai batrin sau am nevoie de ochelari. Sugestie: lasati mai mult loc intre rinduri. Mai bine o pagina mai lunga si aerisita, decit una scurta si inghesuita.

Contrast slab intre titlul topicului si cine l-a initiat. Si ca si culoare si ca si font. Inainte, puteam "scana" titlurile. Acuma, trebuie sa citesc si titlul si cine a initiat topicul.

Later:

Nu gasesc butonul echivalent pt. "Mesajele de azi". La "Mesaje noi" nu aduce toate mesajele scrise.
    Last edited by \m/arcel; 10th December 2010 at 11:03.

I Have No Idea What You Are Talking About

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

1. Nu mai exista optiunea de vizualizare a topicurilor deschise de un user......cand se dadea click pe ID si aparea lista cu optiuni.....
    2.Accesul la Mica Publicitate acum e la liber......
    De ex. : userul de aici n-are nici prezentare :
    http://forum.club4x4.ro/showthread.p...-ko-235-70-r16
    3. Nu mai exista butonul de separare a mesajelor noi de mesajele de la Mica Publicitate.
    Last edited by Astral; 10th December 2010 at 11:13.

&

Data Inscriere
    Jul 2009
    Varsta
    32
    Masina
    Pajero - SWB 3.5V6 / Patrol - LWB 4.2SGX

Ba exista,, numai ca are o culoare de WC... In partea stanga ai:

GTC MotorSport - Aventura incepe cu noi !

Discutii Similare

1. Sugestii modificari caroserie
    By alecs in forum Daihatsu
    Raspunsuri: 2
    :: 5th October 2011, 11:18
  2. Raspunsuri: 104
    :: 8th March 2011, 20:18
  3. Mici modificari/imbunatatiri la Frontera Sport
    By kbinder69 in forum Modificari
    Raspunsuri: 74
    :: 1st January 1970, 02:00

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!