Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)


Yonutz

Postări Recomandate

Re: Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)

 

aveti dreptate ... totul treb sa fie cat mai simplu .... eu personal asi imparti forumul in 3 mari categorii

1 roti de 31

2. roti de 33

3. roti de 35 sau peste ...

 

cei de la punctul 1 nu au voie sa posteze peste cei de la punctele 2 si 3 ....

si tot asa .... iar cei de la punctul 3 ar avea voie peste tot ...

cumpar oblon patrol 260 la 2 usi ...!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)

 

Si aia care si-au vandut bunatatile de masini sa posteze doar Discutii diverse.......:ha:

 

 

Da' chiar. Lipovene, tu unde te incadrezi? :grin:

 

Eu zic sa facem 4 sectiuni:

 

1. 31

2. 33

3. 35>

4. Lipoveanu

 

Later edit:

 

Pe Lipoveanu il facem si moderator pe sectiunea lui. :bl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)

 

Mda, totusi nimic constructiv?

 

 

Ptr nenea Lipoveanu as face un topic cu :top si :as de minim 35 de inci... Cred ca l-ar satisface pe deplin ... Si cred ca ar face cerere imediata sa devina modelator ...:ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)

 

Tu i-ati minunea ...rotile is din partea casei ... :grin:

 

Dam o tura pe Maghieru dupa aia ...

 

rQCm-5wn1a8

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...

Re: Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)

 

Dupa parerea mea ar fi mai usor daca vanzarile si cumpararile de piese(dezmembrari, cumparari etc) sa fie la fiecare marca sau chiar si model. Ce ziceti?

Nissan Patrol y60 LWB,Mercedes C combi

Honda Dominator nx 650 , 1993

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiunea Nissan: propuneri si rezolvari (valabil ptr toate sectiunile de la Nissan)

 

Salut,

 

Nu este o idee rea. Dar sa asteptam putin pana ce toate anunturile vor fi mutate pe tabul de mica publicitate unde se vor structura acolo dupa mai multe criterii (una cred ca va fi si marca)... :h5

 

Si asa tehnicu e varza ...daca mai aducem si anunturi aici ...nimeni nu va mai intelege nimic.

 

Poti sa mergi pe butonul "cautare avansata" si sa selectezi cuvantul cheie ...se face o triere rapida doar printr-un singur clk oriunde doresti ....

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare