Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

un alt artist, roman


soimu

Postări Recomandate

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: un alt artist, roman

 

Pacat ca n-a concurat la "Romanii au talent".....ar fi avut o sansa sa devina macar cunoscut.....

nu a ales varianta tiganeasca, youtube a fost deajuns, a venit un impresar din SUA si are contracte destule sa nu mai vina inapoi...

tipul am inteles ca e din satu mare, a terminat conservatorul dar pe instumente, nu voce...

dar...sa dus de pe la noi, si bine face

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: un alt artist, roman

 

nu a ales varianta tiganeasca, youtube a fost deajuns, a venit un impresar din SUA si are contracte destule sa nu mai vina inapoi...

tipul am inteles ca e din satu mare, a terminat conservatorul dar pe instumente, nu voce...

dar...sa dus de pe la noi, si bine face

 

Eeeeeee..........asta e altceva deja !!! Bravo lui !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: un alt artist, roman

 

Baiatul si-a facut trupa si colinda tara , il acompaniaza un tip care canta la saxofon . Am avut placerea sa fiu intr-o seara intr-un clubla noi in cluj in care urma sa cante....m-a lasat cu gura cascata.

Never stop exploring
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare