Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Let's do it Romania 2011


Radu

Postări Recomandate

Desi, din ce stiu, este in aceeasi perioada cu concursul de la Slanic, lansez intrebarea:

 

Are cineva vreo intentie sa participe la Let's Do It? Daca da, in ce zone?

Eu ma gandesc ca as vrea sa trec sa vad si ceva din concursul de la Slanic dar sa si particip la LDIR. Doritori, propuneri?

 

Numai bine,

R.

I am planning to live forever. So far, so good.

www.tudoroiu.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Let's do it Romania 2011

 

eu as vrea sa strang ceva lume pentru zona noastra, pana in Poiana Brasov, eventual. Trebuie sa ma gandesc. Ma ofer sa fiu liderul de trib, daca gasim doritori. Avem si cu cine vorbi la LDIR pentru sustinere, saci, manusi, etc etc, plus loc de depozitat ce se strange...

I am planning to live forever. So far, so good.

www.tudoroiu.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Let's do it Romania 2011

 

LDIR se va desfasura pe 24 (asta este ziua oficiala, pe care trebuie sa o onoram ca atare), ceea ce inseamna Sambata. Cu privire la zona, sunt deschis oricaror sugestii de la Bucuresti pana la Brasov, si zona Slanic. Trebuie sa vedem si ce s-a cartat pe site-ul lor mai nou, desi ce vazusem pana acum era putin haotic/inexact. Poate ca o sesiune de cartare ar fi indicata, ca sa nu ne plimbam bezmetici peste tot cautand deseuri.

 

Incepem oficial o lista cu cei care pot participa pe partea aceasta de tara?

 

Pentru cei din zona de Vest, putem vorbi pe pm si va pot indruma cum si ce sa faceti, unde si ce sa completati pentru a organiza in zona voastra, daca v-ar face placere.

 

Cat despre Slanic, si mie mi-ar placea sa dau fuga Duminica. Acesta este si motivul pentru care ma gandesc la varianta aceasta de locatie. Un altul este ca si anul trecut am facut tot aici si a fost foarte ok.

 

O seara buna,

R.

Editat de Radu

I am planning to live forever. So far, so good.

www.tudoroiu.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Let's do it Romania 2011

 

Eu din pacate va trebui sa plec din tara in weekendul respectiv, in interes de serviciu. Pe de alta parte, as vrea in continuare sa coordonez LDIR-ul daca se strange lumea. Pana acum esti tu, cu Jean care mi-a spus ca ar vrea si inca o masina. Deadnoise, Slanic iti suna ok?

I am planning to live forever. So far, so good.

www.tudoroiu.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Let's do it Romania 2011

 

de sunat, imi suna ok, numai sa fie gata masina pana atunci, pt ca intre timp am bagat-o in service.

Land Rover Discovery 2 TD5 '99

Land Rover Discovery 2 V8 2002 - In curs de dezmembrare

Range Rover p38 2,5 - 1995 - Nume de cod: Game Over

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare