GTC Auto Shop
Pagina 2 din 9 PrimulPrimul 123456789 UltimaUltima
Afisez rezultatele 11 la 20 din 81

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    48
    Masina
    LC kzj 73

Implicit Re: Optiuni noi pe forum

eu cred ca este naspa ...de exemplu m-am trezit azi, ca un frustrat, mi-a inrosit punctuletul Acum reiese ca sunt neserios in trecut...termen superfluu si care poate ca nu oglindeste realitatea. Ar fi foarte util sa se poata vedea identitatea celui care te caracterizeaza, nu asa, s-o dea anonima. Sub acest paravan oricine poate sa arunce cu kkt in oricine!!! Deci, cine o face, zic eu, sa-si asume responsabilitatea in fata comunitatii!!! Cine nu ma cunoaste, de exemplu, ar putea sa creada ca este adevarat iar altii, pe care-i cunoastem, sa treaca drept baieti buni!!!
    Cred ca asa e corect si m-ar bucura daca am avea aceasta transparenta.
    Numai bine, "neseriosul" semaca
    Last edited by semaca; 21st March 2013 at 22:22.
    Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006
    Membru Club T44

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Vorbeste cu @vstef_is....el e singurul care poate sa-i dea de capat la chestia asta si crede-ma ca s-a cam chinuit deja........

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    &

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    48
    Masina
    LC kzj 73

Astral drag, ti-e iti convine sa muti mortul de pe Academiei pe Edgar Quinet sau sa-i arunci pisica lui Stefan, in freza...la tine scrie ca esti "diamant neslefuit", te doare-n sclipire!!! Dar eu, saracutul de mine, care ma zbat intre neseriozitate si necaracterizare???? Corect ar fi sa sistam caracterizarile pina se rezolva problema anonimatului. Ahh, vreau sa profit pina atunci... sa-mi spui si mie cum se face...vreau sa ma joc un pic, noaptea asta, pe la neste useri, care vad ca stau bine in clasament...
    Membru Club T44

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

&

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    40
    Masina
    Nissan Patrol Y60.

Semaken ...pac una la raboiu cand ciocardesti ce nu trebuie doar de dragul cancanului...pac devii coana sanda basmalista ...
    Pac una dulce cu glazura de ciocolata ... din tolba cu cookies ...cand esti serios ...pac devii iar "ouafroader" ...
    Da ce naiba vorbesc eu aici ...Cand esti tu serios?
    La tine trebuie tehnica asta: "ala bala portocala ... " sa fi sigur ca nu dai zbarci niciodata...
    consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    48
    Masina
    LC kzj 73

Citat Postat original de Yonutz Vizualizare Mesaj
    Semaken ...pac una la raboiu cand ciocardesti ce nu trebuie doar de dragul cancanului...pac devii coana sanda basmalista ...
    Pac una dulce cu glazura de ciocolata ... din tolba cu cookies ...cand esti serios ...pac devii iar "ouafroader" ...
    Da ce naiba vorbesc eu aici ...Cand esti tu serios?
    La tine trebuie tehnica asta: "ala bala portocala ... " sa fi sigur ca nu dai zbarci niciodata...
    Aha, oare de ce te-am amusinat eu pe tine prin zona???... Nu cumva tu mi-ai inrosit patratelul??? Deci, sa revin: nu ma deranjeaza CE ZIC OAMENII despre mine...MA DERANJEAZA ca nu stiu CINE ZICE!!! Una e sa-mi dai tu un dislike (asta e chiar de bine!!!) alta este sa-mi dea o persoana la parerea careia chiar tin!!! Capisci??? In ambele cazuri mi-ar placea sa stiu cine ma morsica de fund si cine nu. E simplu si corect!
    PS:imi pare mie sau iar te joci de-a moderatorul... am eu vedenii, iluzii, fata morgana????
    Membru Club T44

Data Inscriere
    Mar 2009
    Varsta
    45

si uite asa o sa va apucati sa platiti polite si sa faceti bisericute, din nou.

Data Inscriere
    May 2007
    Varsta
    45
    Masina
    Toyota Landcruiser HJ60 '85, HJ61 '88, FJ62 '88

Citat Postat original de semaca Vizualizare Mesaj
    eu cred ca este naspa ...de exemplu m-am trezit azi, ca un frustrat, mi-a inrosit punctuletul Acum reiese ca sunt neserios in trecut...termen superfluu si care poate ca nu oglindeste realitatea. Ar fi foarte util sa se poata vedea identitatea celui care te caracterizeaza, nu asa, s-o dea anonima. Sub acest paravan oricine poate sa arunce cu kkt in oricine!!! Deci, cine o face, zic eu, sa-si asume responsabilitatea in fata comunitatii!!! Cine nu ma cunoaste, de exemplu, ar putea sa creada ca este adevarat iar altii, pe care-i cunoastem, sa treaca drept baieti buni!!!
    Cred ca asa e corect si m-ar bucura daca am avea aceasta transparenta.
    Numai bine, "neseriosul" semaca
    Asa e Semaca, e frustrant sa stii ca cineva anonim iti da o caracterizare negativa dar treaba asta cu punctele este o optiune tehnica a platformei forumului, obtiune de care "beneficiem" toti la fel.
    Nici eu personal nu stiu cine mi-a dat punctajele, habar n-am cum as putea sa vad cine sunt aceia dar stai linistit ca pe langa puncte am mai primit si diverse mesaje inclusiv amenintari din cele mai grave.
    Asta e... Sunt unii care doar asa anonim au curaj...
    Deci, nu dispera daca ai si tu pe cineva caruia nu "ii place mutra ta"... Toti avem.
    Poate pe tine in compensare "te iubeste femeile" :)

Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    48
    Masina
    land rover discovery 1 kit car

Citat Postat original de Max Vizualizare Mesaj
    Asa e Semaca, e frustrant sa stii ca cineva anonim iti da o caracterizare negativa dar treaba asta cu punctele este o optiune tehnica a platformei forumului, obtiune de care "beneficiem" toti la fel.
    Nici eu personal nu stiu cine mi-a dat punctajele, habar n-am cum as putea sa vad cine sunt aceia dar stai linistit ca pe langa puncte am mai primit si diverse mesaje inclusiv amenintari din cele mai grave.
    Asta e... Sunt unii care doar asa anonim au curaj...
    Deci, nu dispera daca ai si tu pe cineva caruia nu "ii place mutra ta"... Toti avem.
    Poate pe tine in compensare "te iubeste femeile" :)
    si e moarte dupa tine
    tractari auto profi cu o vechime de peste 18 ani
    tel 0744621055

Data Inscriere
    Oct 2012
    Varsta
    39
    Masina
    Nissan Patrol Y60.

Citat Postat original de blavenstein Vizualizare Mesaj
    si e moarte dupa tine
    Carol, "... si e moarte DUPE tine" ,nu dupa.Ce naiba,ori suntem baieti ori nu mai suntem!

In cadrul rubricii "Sugestii forum",am propus si eu la un moment dat ca aceia dintre noi care aleg sa dea puncte,
    sa se si semneze in spatiul dedicat comentariilor.Era o sugestie,pe care la momentul respectiv nu toti au impartasit-o.
    In ceea ce priveste dialogul vostru,subscriu la ideea ca ar fi pacat ca acesta sa duca la o eventuala scindare intre tabere...
    nu cred ca ar duce la nimic constructiv,istoria o dovedeste.
    Life's Too Short To Drive Boring Cars

Discutii Similare

1. Optiuni montare antena
    By omoroka in forum Comunicatii radio
    Raspunsuri: 10
    :: 11th November 2014, 21:33
  2. Raspunsuri: 9
    :: 14th April 2013, 14:28
  3. Raspunsuri: 13
    :: 6th February 2013, 14:37
  4. Inaltare, kit-uri, optiuni
    By HARY in forum Discovery
    Raspunsuri: 75
    :: 25th February 2009, 12:39
  5. FORUM
    By barbosu' in forum Patrol Y60
    Raspunsuri: 0
    :: 26th November 2007, 23:09

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!