GTC Auto Shop
Pagina 1 din 3 123 UltimaUltima
Afisez rezultatele 1 la 10 din 25

Data Inscriere
    May 2007
    Varsta
    45
    Masina
    Toyota Landcruiser HJ60 '85, HJ61 '88, FJ62 '88

Implicit Browsere recomandate pentru vizualizarea corecta a forumului Club4x4

Pentru o vizuzlizare cat mai corecta a forumului Club4x4 recomandam utilizarea browser-elor Mozilla , Opera. sau Google Chrome.

Name:  mozilla-logo4.png
Views: 216
Size:  15.8 KB Click image for larger version. 

Name:	Opera_512x512.png 
Views:	24 
Size:	43.4 KB 
ID:	117899 Name:  chrome_logo.gif
Views: 216
Size:  2.2 KB

Site-ul nu este optimizat pentru Internet Explorer.
    Last edited by Max; 9th October 2011 at 00:21.

Data Inscriere
    Sep 2010
    Varsta
    33
    Masina
    Ustahiad Azoref

Implicit Re: Browsere recomandate pentru vizualizarea corecta a forumului Club4x4

Si Chrome merge fara probleme. Probabil merge si Internet Explorer dar nu IE 6.
    Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.

Data Inscriere
    May 2007
    Varsta
    45
    Masina
    Toyota Landcruiser HJ60 '85, HJ61 '88, FJ62 '88

Implicit Re: Browsere recomandate pentru vizualizarea corecta a forumului Club4x4

Citat Postat original de baghy Vizualizare Mesaj
    Si Chrome merge fara probleme. Probabil merge si Internet Explorer dar nu IE 6.
    Ai dreptate, Chorme-ul merge foarte bine dar uitasem de el. Culmea e ca eu chiar Chrome folosesc.

Legat de Internet Explorer, chiar sunt curios daca cu ultimele versiuni merge ok.

Moderator
    Data Inscriere
    May 2008
    Varsta
    50
    Masina
    SJ410 cu motor 1300 carb.

Personal folosesc Chrome(Windows si Linux), si , uneori, IE 8-9. Nu am avut nici un fel de probleme cu niciunul din cele doua browsere. Merge acceptabil si browserul implicit al Androidului de pe Galaxy Tab, dar acolo apar probleme la dimensionarea pe 1024x600. A mai scris careva coleg ca informatia utila uneori se aduna undeva pe centrul ecranului in o coloana ingusta. Pana la urma merge in limite sacceptabile.
    Last edited by f_zoltan; 8th October 2011 at 21:45.
    Samurai incepator

Data Inscriere
    Nov 2010
    Masina
    Y60, LC 80, Hilux, Subaru...

merge ok si pe safari...
    exista 10 tipuri de oameni: cei care inteleg binar si ceilalti.

Data Inscriere
    Jan 2014
    Varsta
    32
    Masina
    Isuzu Trooper

La mine pe mozzila face figuri, crezand ca e am windows ul bulit l am reinstalat dar din pacate aceeasi problema o am... paranormal :) merg cu chrome ul asta e.
    Diesel.. diesel power
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Super Moderator
    Data Inscriere
    Jun 2011
    Varsta
    53
    Masina
    LRD '91(motor BMW M51) - " Ursmobilu' " Nissan Navara D40 - "de servici" Dacia Solenza - "de piata"

Citat Postat original de Tehnical Vizualizare Mesaj
    La mine pe mozzila face figuri, crezand ca e am windows ul bulit l am reinstalat dar din pacate aceeasi problema o am... paranormal :) merg cu chrome ul asta e.
    Ce "figuri" iti face? Ce versiune de windows ai?
    It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Jun 2010
    Masina
    Toyota Land Cruiser BJ42

Chrome, by default, fara probleme, cu exceptia delogarii in cazul in care intru in screen saver.
    Profit de ocazie de a va recomanda adaptarea pentru Tapatalk, perfect pentru mobile. In cazul in care nu implica ceva costuri.....
    AJUNGE!
    Bunul simt ar trebui sa fie de common sense!

Data Inscriere
    Jan 2014
    Varsta
    32
    Masina
    Isuzu Trooper

Se blocheaza pur si simplu si nu mi mai apar flash urile, am W7 pro din 2009 cu licenta :)
    Diesel.. diesel power

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de Tehnical Vizualizare Mesaj
    Se blocheaza pur si simplu si nu mi mai apar flash urile, am W7 pro din 2009 cu licenta :)
    Cu ce browser ?

&

Pagina 1 din 3 123 UltimaUltima

Discutii Similare

1. Raspunsuri: 96
    :: 22nd June 2015, 15:30
  2. Anvelope recomandate pentru teren cu piatra si nisip ?
    By cezarbelcescu in forum Discutii Generale
    Raspunsuri: 0
    :: 15th October 2012, 07:44
  3. Raspunsuri: 152
    :: 9th August 2010, 11:56

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!