GTC Auto Shop
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimaUltima
Afisez rezultatele 11 la 20 din 25

Implicit Re: Browsere recomandate pentru vizualizarea corecta a forumului Club4x4

Folosesc Opera, merge perfect, nu am avut nici o problema. Intru de doua ori pe zi aici.
    Mitsubishi Pajero 3000 V6

Super Moderator
    Data Inscriere
    Jun 2011
    Varsta
    54
    Masina
    LRD '91(motor BMW M51) - " Ursmobilu' " Nissan Navara D40 - "de servici" Dacia Solenza - "de piata"

Implicit Re: Browsere recomandate pentru vizualizarea corecta a forumului Club4x4

Citat Postat original de Astral Vizualizare Mesaj
    Cu ce browser ?
    A spus in postul anterior ca se refera la Mozilla.

@ Tehnical: In cazul tau, tot sistemul de operare este oarecum "de vina"! Multe versiuni de Win7 au "o problema" cu browserul asta (am remacat-o pe mai multe "masini" din diverse categorii.
    Solutia sa-ti mearga Mozilla necesita ceva mai multe cunostinte despre administrarea plugin-urilor si add-on-urilor (ca sa nu se bata cap in cap cu facilitatile Win7). Si muuulta rabdare cand te apuci de treaba asta
    It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Mar 2010
    Varsta
    36

Eu folosesc Win 7 Ultimate + IE 8 (versiunile mai noi de IE nu imi plac) si merge perfect. Nu am incercat cu alte browsere. Pe Android folosesc browserul lui si nici acolo nu am probleme.
    "Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva
    incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Data Inscriere
    Jan 2014
    Varsta
    32
    Masina
    Isuzu Trooper

Citat Postat original de teddybear Vizualizare Mesaj
    A spus in postul anterior ca se refera la Mozilla.

@ Tehnical: In cazul tau, tot sistemul de operare este oarecum "de vina"! Multe versiuni de Win7 au "o problema" cu browserul asta (am remacat-o pe mai multe "masini" din diverse categorii.
    Solutia sa-ti mearga Mozilla necesita ceva mai multe cunostinte despre administrarea plugin-urilor si add-on-urilor (ca sa nu se bata cap in cap cu facilitatile Win7). Si muuulta rabdare cand te apuci de treaba asta
    OK nu mi bat capul, folosesc alt browser si gata :). Ideea era ca am licenta asta si vroiam sa folosesc dar in curand trec pe XP
    Last edited by Tehnical; 27th January 2014 at 14:06.
    Diesel.. diesel power

Data Inscriere
    May 2011
    Masina
    Szk Vitara 1.9TD

Eu folosesc Internet Explorer 11 si Google Chrome pe Windows 8.1 si merg ok ambele. Pe tableta (Android) folosesc browserul ei, Mozilla Firefox sau Chrome si nu am nicio problema. Cu Safari am intrat putin dar merge ok.
    Last edited by Teodor4x4; 5th February 2014 at 00:21.
    (__\≡≡≡$≡≡≡/__)

Administrator tehnic
    Data Inscriere
    Aug 2007
    Varsta
    32
    Masina
    ROCAR TVD 14F

Eu nu prea inteleg de ce mai exista Internet Explorer si de ce se incapataneaza astia sa-l mai faca

Bine, argumente tehnice sunt o sumedenie de la fisiere help tip CHM, browser embedded, Active X, WinINet, si nu in ultimul rand si cel mai important - o metoda usoara de a descarca un browser real

Pot sa furnizez si argumente contra, dar ar fi prea lungi si, conform dictonului 'am ocupa prea mult spatiu pe server'. Cativa KB in plus

Avand in vedere ca nu e ceva extraordinar de SF, forumul merge ok pe cam orice browser, inclusiv pe un gunoi de Nokia cu S60, ma rog cand il aveam, acu multi ani (pe vremea cand MMOF se vedea cel mai bine la televizoru din camera - pentru cunoscatori).

Data Inscriere
    Jan 2014
    Varsta
    32
    Masina
    Isuzu Trooper

In concluzie forumul se poate accesa de pe orice browser dar nu e valabil si pentru mine . E OK am rezolvat problema m am obisnuit cu Chrome si gata
    Diesel.. diesel power

Data Inscriere
    Apr 2010
    Varsta
    48
    Masina
    Patrol Y61 SWB,Pajero MK IV LWB

Nu ma pot loga de sub Chrome.Pur si simplu forumul nu ma recunoaste ca utilizator.Pe alte forumuri nu am avut aceasta problema.Ce se poate face?
    Gandirea corectã vine din experienta. Din nefericire experienta vine din gandirea gresita.

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de cristi69 Vizualizare Mesaj
    Nu ma pot loga de sub Chrome........Ce se poate face?

Hmmm.....ciudat.....incearca pe deasupra !

PS - Scuze, nu m-am putut abtine.....

Nu prea are de ce sa nu mearga, deconecteaza-te, sterge cache-urile din Chrome si conecteaza-te din nou....vezi poza

Click image for larger version. 

Name:	Capture.JPG 
Views:	21 
Size:	91.4 KB 
ID:	207609

&

Data Inscriere
    Apr 2010
    Varsta
    48
    Masina
    Patrol Y61 SWB,Pajero MK IV LWB

Gata,s-a rezolvat Astral
    Gandirea corectã vine din experienta. Din nefericire experienta vine din gandirea gresita.

Discutii Similare

1. Raspunsuri: 96
    :: 22nd June 2015, 15:30
  2. Anvelope recomandate pentru teren cu piatra si nisip ?
    By cezarbelcescu in forum Discutii Generale
    Raspunsuri: 0
    :: 15th October 2012, 07:44
  3. Raspunsuri: 152
    :: 9th August 2010, 11:56

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!