Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Mi-au furat proiectoarele


bogdy_daihatsu

Postări Recomandate

Salutare tuturor,desi paguba nu e asa mare ca in cazu altor baieti,mie mi-au furat 4 proiectoare HELLA OPTILUX 160mm,cromate. in noaptea de 28-29 martie mi-au furat din spatele blocului bara cu tot cu proiectoare.am anuntat politia care ''urmeaza sa faca cercetari''.banuiesc ca au fost luate la comanda.sau ajung tot in randurile noaste si unii se bucura de chilipiruri.asa k va rog,haideti sa fim mai atenti si sa nu ne bucuram de chestile astea ieftine,luate de la uni altii,care defapt sunt furate tot de la unii ca noi.MAINE ALTII VOR FI VICTIMELE HOTILOR!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mi-au furat proiectoarele

 

Un lucru bun e sa iti faci semne pe piese de genul asta sau piese care se fura de pe masina.

Niste semne discrete care numai tu sa le stii si le faci si fotografie cu data si tot ce trebuie.

 

Exista o sansa destul de mare ca la un moment dat sa dai de ele la altcineva.

Cand aveam atv, absolut toate componentele majore erau "marcate". Daca disparea, chiar si daca schimbau aia plasticele pe el, tot il gaseam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mi-au furat proiectoarele

 

Salutare tuturor,desi paguba nu e asa mare ca in cazu altor baieti,mie mi-au furat 4 proiectoare HELLA OPTILUX 160mm,cromate. in noaptea de 28-29 martie mi-au furat din spatele blocului bara cu tot cu proiectoare.am anuntat politia care ''urmeaza sa faca cercetari''.banuiesc ca au fost luate la comanda.sau ajung tot in randurile noaste si unii se bucura de chilipiruri.asa k va rog,haideti sa fim mai atenti si sa nu ne bucuram de chestile astea ieftine,luate de la uni altii,care defapt sunt furate tot de la unii ca noi.MAINE ALTII VOR FI VICTIMELE HOTILOR!!!!

 

pune poze cu proiectoarele....poate ajuta!

ing. Luigi PIRSU

www.nissan4x4.ro

service si tunning NISSAN

Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare