Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

28-30 septembrie intalnire prieteneasca la Cugir


allex.ghise

Postări Recomandate

In cadrul festivalului "Toamna Cugireana" organizat de Primaria Orasului Cugir, eveniment care se desfasoara anual in ultimul week-end din septembrie, Clubul 4x4 Cugir invita posesorii de autovehicule de teren la o intalnire prieteneasca.

Program:

28.09.2012-incepand cu ora 18:00, primirea si cazarea participantilor care vin de la distanta mare.

29.09.2012-ora 8:00, primirea participantilor.

-ora 10:00, plecare pe traseu dupa road-book pe doua clase de dificultate la alegere.

-ora 18:00, sosire la tabara, tocana la ceaun, bautura, etc

30.09.2012-ora 10:00, trial pe un traseu special amenajat.

-ora 15:00, mancare, bautura, etc

 

Cazarea se face la cort intr-un spatiu de campare amenajat de noi, iar pentru cei care doresc cazare la camera exista posibilitate de cazare la pensiunile din apropiere.

Taxa de participare este 0 (zero), in limita a 40 de echipaje.

Inscrieri se fac la tel. 0747237870 (Alex Ghise), aici pe topic, sau pe PM.

Va asteptam!

Club 4x4 Cugir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 28-30 septembrie intalnire prieteneasca la Cugir

 

salut,sunt MARIUS din DEVA si voi participa 100%,mai am cati va din deva care vor veni sa asi ia revansa de la HUNEDOARA

Transsylvania Off Road Club

"ELEFANTUL"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 28-30 septembrie intalnire prieteneasca la Cugir

 

salut,sunt MARIUS din DEVA si voi participa 100%,mai am cati va din deva care vor veni sa asi ia revansa de la HUNEDOARA

 

Cu cea mai mare placere va asteptam, insa va rog sa imi comunicati fie telefonic, fie pe PM, o lista cu cei care vor sa participe.

Club 4x4 Cugir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 28-30 septembrie intalnire prieteneasca la Cugir

 

Salut. Care sunt cerintele minime de echipare a masinii pentru participare? Sunt din Cugir de loc, dar plecat la Cluj de vreo 8 ani si ma gandesc sa vin si eu cu ocazia asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 28-30 septembrie intalnire prieteneasca la Cugir

 

Salut. Care sunt cerintele minime de echipare a masinii pentru participare? Sunt din Cugir de loc, dar plecat la Cluj de vreo 8 ani si ma gandesc sa vin si eu cu ocazia asta...

 

Salutam! Te asteptam din nou printre cugireni! Pentru intrebari, raspunsuri si alte nelamuriri nu ezita sa ma suni sau trimite-mi PM.

Alex.

Club 4x4 Cugir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare