Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cupa T44 2013, 10-13 Octombrie, Slanic Prahova


Postări Recomandate

Re: Cupa T44 2013, 10-13 Octombrie, Slanic Prahova

 

Ne-a placut foarte mult, se vede ca cei de la T44 care au muncit la organizare sunt niste oameni exceptionali. Bravo voua, multumim pentru tot!

Felicitari pentru trasee... nu mai spunem a nu stiu cata oara ca din ce in ce se urca dificultatea lor, ca stiti si voi ca prima jumate de zi 1 a fost Open cu cauciucuri MT. Bine ca avem toti trolii :-D

 

Foarte OK cazarea si restaurantul, desi la Grota Rosie era lux... eu personal cred ca e mai bine asa, pe ansamblu costuri/venituri posibile. Oricum nu am venit sa stam prea mult in camera si la piscina :-D iar abundenta de premii a fost de exceptie.

 

PS - scuze pentru echipajul care s-a plans printre spectatorii de la trial ca nu i-am ajutat in traseu. Data viitoare cand ma veti intreba "la ce pozitie suntem" nu va voi raspunde la fel ca si acum "te ajut cu orice, mai putin cu asta!"

 

O sa va spun o pozitie aiurea, daca voi o sa ma credeti... Si sa ne tragem la sorti clasamentul final, ca de ce mai facem concurs, nu?:ha:

Editat de Schultz
KAMIKAZE TEAM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Cupa T44 2013, 10-13 Octombrie, Slanic Prahova

 

Multumim organizatorilor un concurs foarte frumos sambata seara o seara de exceptie de trasee nu mai avem ce sa spunem fff frumoase standard cu miros de open si open cu miros de extrem multumim inca o data si ne vedem si sa ne vedem cu bine anul viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Nissan Pathfinder , Suzuki GSXR 1000 - speed freak

Toyota Laplander - nume de cod portoyolvo

T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare