Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?


ALPINA

Postări Recomandate

Detin in continuar FJ cruiser si am gasit ceva interesant pe net

M-am gandit ca poate sunt si alti posesori interesati sau care stiu site-uri bune asa ca ar fi ineresant un topic cu accesorii strict de FJ si persoane care stiu filiera de a fi aduse la pret decent

 

http://trdparts4u.toyotaofdallas.com/scripts/prodView.asp?idproduct=-9195

NEVER DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

Vad ca este produs de Ironman, de ce nu iei legatura cu Alec Preotu ?

Land Rover Discovery 2.5 TDi 1994

Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 1994

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

La mine nu se deschide link-ul respeciv.

 

Te intereseaza ceva acesorii in mod deosebit sau e o dicutie la modul general?

Intreb asta pt ca sunt accesorii si la comerciantii din Romania nu e neaparat nevoie sa luam toate din state sau alte tari, sa platim transport , vama, TVA etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

1331231363_2014-11-0714_54.02-1.thumb.jpg.8ddf2e8ba4f3e66e4b5044884bd0bc46.jpg

e la mine pe masina,cumparat de la alec preotu - ironman,mai ieftin decat pe site daca iei in calcul transport si vama

2003 Lexus LX470 :grin: 2006 Patrol Y61 33"

2010 Jaguar XKR :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

[ATTACH=CONFIG]239469[/ATTACH]

e la mine pe masina,cumparat de la alec preotu - ironman,mai ieftin decat pe site daca iei in calcul transport si vama

 

 

 

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?40363-cortul-de-portbagaj-autocortul/page14&highlight=autocortul

 

ia verificati si aici de la 370 usd cort de plafon , + ca la cerere chinezul trece pe factura 40 euro si nu mai platesti vama , transportul costa putin doar ca stepti mult dupa colet (30 de zile) pe site apare ca se vand doar 10 bucati , dar specifica , ca poti comanda si SAMPLE (adica o bucata de mostra)...deci...e ca si cu ledbarurile ce se vand la noi cu 2500 ron si ele in china sunt 600 ron :D....jaf la drumul mare

622114318_corturiauto.thumb.jpg.4f220c98c3f7f215afeb2b1c221b00f1.jpg

Editat de timberland0910
Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?40363-cortul-de-portbagaj-autocortul/page14&highlight=autocortul

 

ia verificati si aici de la 370 usd cort de plafon , + ca la cerere chinezul trece pe factura 40 euro si nu mai platesti vama , transportul costa putin doar ca stepti mult dupa colet (30 de zile) pe site apare ca se vand doar 10 bucati , dar specifica , ca poti comanda si SAMPLE (adica o bucata de mostra)...deci...e ca si cu ledbarurile ce se vand la noi cu 2500 ron si ele in china sunt 600 ron :D....jaf la drumul mare

 

Nici daca stau capra nu imi vine coletul din China in 30 zile.V-a dura intre 60-90 zile ca sa intri in posesia "marfii" din China.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

Nici daca stau capra nu imi vine coletul din China in 30 zile.V-a dura intre 60-90 zile ca sa intri in posesia "marfii" din China.

 

sa fie 90 de zile , dar la un cort faci economie de 1000 euro , la 2 ledbsruri inca de 600 euro...acuma fiecare se gandeste daca merita sau nu asteptarea...

 

 

ps chhiar acuma m-am uitat pe ebay si cam toti chinezoii trimit cu dhl si ajunge cam in 4 aprilie estimat ,si cost 35 usd ,deci se poate...pe vapor poate dura si 90 de zile cum ai zis tu

Editat de timberland0910
Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

Nici daca stau capra nu imi vine coletul din China in 30 zile.V-a dura intre 60-90 zile ca sa intri in posesia "marfii" din China.

 

eu pt coletele din China mai mult de 40 de zile nu am asteptat.3 luni?dupa o luna poti cere banii inapoi,dupa 3 luni e mai complicat

Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unde gasim accesorii pt FJ Cruiser si cine le poate aduce ?

 

eu pt coletele din China mai mult de 40 de zile nu am asteptat.3 luni?dupa o luna poti cere banii inapoi,dupa 3 luni e mai complicat

 

in trei luni poate daca il aduce in spate , pe jos si cu pauzele de masa necesare

Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare