Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cine zicea ca Pinin-ul nu se poate inalta?


matteo_tgv

Postări Recomandate

Re: Cine zicea ca Pinin-ul nu se poate inalta?

 

Salutare,

 

Stie cineva dimensiunile (diametru interior si lungime) pentru bucsile de la amortizoarele spate? Nu ajung la masina in urmatoarele saptamani si caut niste amortizoare cu cursa mai lunga.

 

Multumesc

 

717229472_rearsleeve.JPG.3426d94f0722772f54c1984bf34bd96d.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cine zicea ca Pinin-ul nu se poate inalta?

 

Salutare,

 

Stie cineva dimensiunile (diametru interior si lungime) pentru bucsile de la amortizoarele spate? Nu ajung la masina in urmatoarele saptamani si caut niste amortizoare cu cursa mai lunga.

 

Multumesc

 

[ATTACH=CONFIG]274079[/ATTACH]

 

De aseara am tot cautat bucsele pe net dar nu am gasit nici o cota. Am cautat si in catalogul de piese insa fara nici un succes. Nu stiu daca nu cumva aceasta bucsa are vreo denumire specifica in engleza, ceea ce ar putea elucida problema. Mi s-a intamplat mie de cateva ori si nu gaseam piesa pe net.

 

65516630_Rearsuspension.png.25ff9071fbe173656a046b4c9bc92e4d.png

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cine zicea ca Pinin-ul nu se poate inalta?

 

Salut, ai găsit dimensiunile căutate?

:h5

 

Salut, a raspuns cineva pe pajerio http://www.pajerio.com/forum/lift-options-tires-sizes-look-here-first dar n-am mai avut timp sa ma ocup de masina. Din ce am vazut, amortizoare ceva mai lungi si cu prindere similara se gasesc doar pe masini mult mai mari. Inca n-am luat o decizie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cine zicea ca Pinin-ul nu se poate inalta?

 

Salutare,

 

[ATTACH=CONFIG]274079[/ATTACH]

 

Salut, a raspuns cineva pe pajerio http://www.pajerio.com/forum/lift-options-tires-sizes-look-here-first dar n-am mai avut timp sa ma ocup de masina. Din ce am vazut, amortizoare ceva mai lungi si cu prindere similara se gasesc doar pe masini mult mai mari. Inca n-am luat o decizie.

 

 

Am sa postez dimensiunile aici, nefiind accesibila informatia daca nu ai cont la ei. Poate mai are careva nevoie vreodata :h5

 

 

Top eye - width:38mm, ID: 16mm

 

Bottom eye - width:36mm, ID: 12mm

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare