Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

GPL pe duster


florin1

Postări Recomandate

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: GPL pe duster

 

DEPINDE CE VREI

daca vrei sa mai ai portbagaj suficient pui toroidal si de preferinta si un carlig de remorcare de protectie ca e util

daca nu te intereseaza spatiu din portbagaj iti pui o butelie mica de 35 cum au taximetristii pe loganuri si lasi rezerva unde este :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GPL pe duster

 

pai...tu intrebi de instalatie GPL....dupa care vii si spui ca ai montat carlig de remorcare :ha::ha::ha:

 

palpitant

 

omul a inceput cu ;ucrurile usoare de securitate :) e bine mai ales ca acum la montajul conductelor de GPL aia de la service vor fixa tevile pe traversele de la carlig :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: GPL pe duster

 

Butelie toroidala 53 l .In ea intra 44 litri.Mers normal consum 7 ,5 l la o 100 km .Nu simt diferenta in mers intre benzina si gpl .In schimb o vad in buzunar:ap

Editat de florin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GPL pe duster

 

O tin in portbagaj .Am legat-o cu centura sa nu fuga( sa joace)prin portbagaj .Am pus o folie peste ea si m-ai nou in interiorul ei pun bagaje .Remarc ca am spatiu suficient sa pun si diferite bagaje chiar 2. 3 saci cu malaipeste roata fara sa rabatez pernele .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare