Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Trackuri Muntii Baiului


KTibor

Postări Recomandate

Salutare !

 

V-as ruga cei care aveti trackuri in Muntii Baiului sa puneti cateva aici si eventual o scurta descriere a zonelor cu probleme, sunt multe excursii pe forum, dar prea putine trackuri pe moment.

 

Multumesc

Editat de KTibor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Trackuri Muntii Baiului

 

Minitehnicus are toate trackurile! Si eu le am pe toate dar "in my mind"! Dar Mini e baiat bun si generos!:wink: Vezi insa ca Mini a pus si trackuri la descrierea tuturor iesirilor noastre,majoritatea sint sigur postate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Trackuri Muntii Baiului si Grohotis

 

Merci @Dansoare , intr-adevar sunt cateva postari ale lui Minitehnicus,dar care contin doar niste screenshot-uri in format .jpg care te ajuta sa ai o idee cam pe unde s-a mers dar nu sunt trackuri propriu zise... Sunt in total 141 topicuri cu Muntii Baiului, fiecare cu cate 100 de postari .... e ceva de citit pana gasesti un track care se poate folosi la ceva. N-ar fi rau sa existe un topic unde sunt stranse cat mai multe trackuri din zona.

Editat de KTibor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Trackuri Muntii Baiului

 

Salut, ti-am atasat 2 trackuri.

 

Baiului Iunie 2014 contine si o incercare de urcare pe drumul forestier Orjogoaia. Nu e recomandata decat daca masinile au macar MT-uri si troliu. Sunt ravene, pe care curge apa, cam tot timpul anului e mocirla. In unele zone singura sansa de urcare e sa troliezi. Noi am incercat o urcare pe acolo, ne-am intors pana in Secaria, urcat de acolo pe creasta si coborat in Azuga.

 

Al doilea track e tot cu intrare din Secaria (e foarte lejera) si coborare pe Orjogoaia in Valea Doftanei.

 

PS: din cate am inteles, a nins bine in weekend acolo, nu stiu daca s-a topit intre timp.

Attachments_20141125.zip

Editat de abunea

- O | | | | | | | O -

 

- O IIIIIII O -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...

Re: Trackuri Muntii Baiului

 

Daca e uscat da. Cum e acum nu cred ca urci portiunea din padure. E mocirla rau. Iar pe creste e zapada mare, deci in nici un caz in perioada asta.

- O | | | | | | | O -

 

- O IIIIIII O -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare