Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Despre 100Tracks


100tracks

Postări Recomandate

Re: Despre 100Tracks

 

Sincer , eu am participat la prima editie 100 Tracks cu un suzuki vitara cu 31 BF Goodrich cu MT . Pot sa zic ca am mers bine , dar nu mi-a convenit dezavantajul fata de simexuri sau rotile de 35 . In ziua 1 am pierdut min 15 min in urme de tractoare in care cei cu 35+ nu au avut nici un stres , iar in ziua 2 cei care am avut MT- uri nu am putut urca o sectiune de traseu din cauza combinatiei gheata-noroi spre deosebire de cei cu simex care nu au avut nici un stres.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Despre 100Tracks

 

In cateva zile vom prezenta regulamentul cu toate modificarile inclusiv cele legate de dimensiunea anvelopelor.

 

Au aparut modificari in regulament legate de anvelope? As veni si eu la ceva etape dar nu ma incadrez nici la standard nici la hard din cauza dotarilor.Sunt undeva intre ele.

Dacia 500 Lastun(Pt showuri TV)

Mercedes-Benz B200 CDI(Pentru nevasta)

Nissan Patrol Y60

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Despre 100Tracks

 

Au aparut modificari in regulament legate de anvelope? As veni si eu la ceva etape dar nu ma incadrez nici la standard nici la hard din cauza dotarilor.Sunt undeva intre ele.

 

Poti veni AICI fara restrictii de anvelope. Locuri sa mai fie... :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: Despre 100Tracks

 

[ATTACH=CONFIG]243921[/ATTACH]

 

 

100Tracks va apreciaza fidelitatea :)

 

Toti sportivii participanti la PC HOUSE Trophy Mures 2015 beneficiaza de o reducere de fidelitate de 30% din taxa sportiva pentru participarea la competitia de la Odorheiu Secuiesc 9-12 iulie 2015.

 

Incepand cu evenimentul de la Odorhei, toti concurentii care participa la un eveniment 100Tracks beneficiaza de o reducere de 30% din taxa sportiva de participare la urmatorul eveniment din calendarul 100Tracks.

 

Info aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a resetat ca important acest subiect

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare