Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015


x3m_valcea

Postări Recomandate

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Singura "problema" a fost ca unul din concurenti a gasit masina "zgariata" in parcare:

 

Si in aceeasi nota inca 2 materiale video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=telNYgRku2E

 

In curand si alte materiale video :wink:

GTC MotorSport - Aventura incepe cu noi !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Interviu in exclusivitate si cu campionul (cu virgula), "the reporter", fostul campion, aproape presedinte, pufulete si lista e incompleta. Personaje secundare GPScu, Vetu, Gabi Regep, Miron Sorin si subsemnatul.

 

 

Editat de razvanutza
Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Am venit la concursul asta asa.....usor nehotarat, asta pt ca am auzit multe comantarii negative despre mersul pe track.

Si pt ca cel mai bine este sa vezi tu cum stau lucrurile, m-am prezentat cu Nicu Leriu la start.....cu Nissanul Y61 din dotare.

 

Asadar concluzia este - concursul offroad pe track este OK. Nu ai cum sa te ratacesti, poti sa mergi repede...etc.

 

Despre organizare - felicitari, cazare f buna, masa ok, tot timpul informati prin sms.

Despre traseu - DAAAAA......asta a fost STANDARD - au fost si portiuni unde se putea merge cu ceva viteza, insa 95% din traseu a fost tehnic, trebuia sa mergi atent si sa vezi unde pui roata. Desi pe alocuri complicat....nu distrugeai nimic la masina.

 

 

PS: a exista si un echipaj de mocofani care s-a pierdut pe track:))))......si asta pt ca au uitat sa foloseasca roadbookul...si uite asa in ziua 1 au ratat o bucla.

 

Una peste alta - concurs de nota 10.

Today. Tomorrow. Land Rover.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

De la trial

 

[video=youtube;4WdZb-L8mpQ]

 

 

 

 

Omul este făcut să trăiască şi nu pentru a se pregăti să trăiască!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Dupa cat feedback a fost aici, bag de seama ca o fo tare fain. SA va fie de bine.

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Am venit la concursul asta asa.....usor nehotarat, asta pt ca am auzit multe comantarii negative despre mersul pe track.

Si pt ca cel mai bine este sa vezi tu cum stau lucrurile, m-am prezentat cu Nicu Leriu la start.....cu Nissanul Y61 din dotare.

 

Asadar concluzia este - concursul offroad pe track este OK. Nu ai cum sa te ratacesti, poti sa mergi repede...etc.

 

Despre organizare - felicitari, cazare f buna, masa ok, tot timpul informati prin sms.

Despre traseu - DAAAAA......asta a fost STANDARD - au fost si portiuni unde se putea merge cu ceva viteza, insa 95% din traseu a fost tehnic, trebuia sa mergi atent si sa vezi unde pui roata. Desi pe alocuri complicat....nu distrugeai nimic la masina.

 

 

PS: a exista si un echipaj de mocofani care s-a pierdut pe track:))))......si asta pt ca au uitat sa foloseasca roadbookul...si uite asa in ziua 1 au ratat o bucla.

 

Una peste alta - concurs de nota 10.

 

...vezi domnu' Horatiu?...asta a fost si impresia mea dupa concursul 100tracks de la Mures...chiar nu prea ai ce sa carcotesti...

sper sa puna Rasty si discutia pe care am avut o cu voi...va potriviti perfect tu si Nicu...apropo...smecher premiu...spala bine...are jet...multumim sponsorului!...Sorin a primit o "drujba"...s a speriat intre niste copacei ca nu mai putem iesi de acolo si a devenit prevazator...asa...deci va potriviti perfect...si dupa cate ai si am observat ai mers fara incidente...iti poarta noroc dom' Leriu...poate va logoditi campionatul asta...sa fie intr un ceas bun...te iubesc si te pup...

Editat de Radu Chelaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Radu...concursul este ok, sa navighezi dupa track iar OK....si iti trebuie destul de putin ca sa te prinzi cum sa faci si sa nu mai gresesti.

Acum nu carcotesc pt ca am fost eu acolo, asadar stiu ce spun......iar cei ce carcotesc, ar face bine sa taca si sa vina la urmatorul concurs 100Tracks sa se convinga.

 

PS: am stabilit ca declaratiile de dragoste o sa le facem.... asa....cand suntem doar noi doi. Acum ne stie tot forumul.

 

Hai te pup si eu draga....si te anunt ca m-am logodit cu Nicu anul asta. Te invitam la nunta:)))

Today. Tomorrow. Land Rover.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa X3M RUNCU 23.04.-26.04.2015

 

Radu...concursul este ok, sa navighezi dupa track iar OK....si iti trebuie destul de putin ca sa te prinzi cum sa faci si sa nu mai gresesti.

Acum nu carcotesc pt ca am fost eu acolo, asadar stiu ce spun......iar cei ce carcotesc, ar face bine sa taca si sa vina la urmatorul concurs 100Tracks sa se convinga.

 

PS: am stabilit ca declaratiile de dragoste o sa le facem.... asa....cand suntem doar noi doi. Acum ne stie tot forumul.

 

Hai te pup si eu draga....si te anunt ca m-am logodit cu Nicu anul asta. Te invitam la nunta:)))

 

...stergandu mi o lacrima din coltul ochiului de la emotia creata de vestea minunata...va urez "masina de piatra"...

...nu ma refeream la tine ca ai carcoti...spunem la modul general ca e greu sa gasesti ceva in neregula...asta bineinteles daca esti obiectiv...daca esti subiectiv...era cam naspa sapca lu' Rasty...poate ii facem cadou una cu CNOR...

...sa ne spuneti tu si Nicu ce cadou de logodna vreti...poate un watcher...pardon un vaucher la Vali Babu sa va mai aranjeze frezele alea...ca veniti cam ciufuliti...la prorpiu...

sa ne vedem sanatosi la toate concursurile de anul asta...

toate cele bune si sanatate tuturor celor dragi tie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare