Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Postări Recomandate

Re: Bilant CNOR 2015

 

 

 

Multumesc.

 

Nu ma priveste si nu ma intereseaza acest scandal,din punctul meu de vedere Rasti trebuie sa-si rezole problemele cu Noris,la fel si ACR cu FRAS.

 

Pe mine ma intereseaza campionatul national de offroad si atat,sunt satul de scandaluri,certuri bisericute.....cred ca padurea este atat de mare incat e loc suficient pentru toata lumea.

 

Sa auzim de bine.

  • Like 1

Offroad Racing Romania-THE ORIGINAL since 2006

KAMIKAZE TEAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 176
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Bilant CNOR 2015

 

Pe mine ma intereseaza campionatul national de offroad si atat,....

 

Asta e o atitudine corecta.

Problema e cu ce buget iti faci tu treaba daca FRAS-ul ti-l consuma si tie pe tot?

Campionatul national de offroad CNOR trebuie sa existe si daca sunt alte campionate sub egida altor organizatii.

De asta trebuie sa se asigure si FRAS-ul si sa sprijine nu sa isi consume energia incercand sa ii blocheze pe altii.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bilant CNOR 2015

 

Tzuparu spune ca nu-i pasa de bisericute, sa-l vad cum isi ia banii promisi de la "Catedrala Neamului FRAS", ca bag de seama ca "Preafericitul Noris" e cam strangator si zgarcit cu CNOR.

 

Poate are "relatii' la "protopopul" Crinu si umbla la vistierie pentru Tzupi.

 

Sper din tot sufletul ca Tuparu sa nu-si strice relatiile nici cu unii nici cu altii pentru CNOR, dar la cum stiu eu oamenii, vor vorbi despre el ca despre Silviu, pana la urma, nu tocmai in termeni elogiosi.

Editat de Radu Chelaru
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare