Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!


Postări Recomandate

Re: CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!

 

Frumos rau WE asta in Vama Buzaului!!!!

 

Off road cu de toate! Petrecere, trasee, probe speciale, concurenti vechi, concurenti noi, masini bune, masini rupte, mancarica buna, spritz asemenea, dovleci frumos impresariati de ilustrul maestru de ceremonii Semaca, vreme superba 3 zile din 3!

 

Ca si data trecuta oamenii locului au creat impresia unei adevarate sarbatori, atat in seara de sambata cat si la trial. Eu sunt impresionat atat de suportul in organizarea evenimentului cat si de implicarea in tot ce inseamna desfasurarea acestuia.

 

Ne vedem anul viitor, acelasi loc, acelasi concurs frumos!

 

PS Care aveti poze, bagati, ca eu am reusit sa uit ap foto + statia cb + diverse

FJ40 '77(vandut), HZJ74 01 HZJ80 '94, HDJ100 '98 (vandut), 120 '06 (vandut) UZJ100 03, Celica SupraMK2 82, Suzuki SJ500 88 ... si lista ramane deschisa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!

 

o singura poza din traseu la pozitia in care ni s-a stricat 'bicicleta'.

peisajul a fost superb, l-am admirat vreo 4 ore. norocul nostru ca a fost cald, nu s-a intunecat si intr-un tarziu am gasit si cheia de la platforma. :)

 

am o mentinune pentru regulament (ca tot am vazut ca se vor schimbari). in varianta existenta, o zi in care nu poti termina traseu, te scoate din joc. punctele de penalizare sunt prea mari ca sa mai conteze ce faci in celelalte doua zile. am vazut ca se poate si altfel si poate e un aspect de care se tine seama. la clasele superioare e mai des intalnita problema.

 

DSC_0359.jpg.09652bb06055560d45ca31aded272330.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!

 

As dori sa multumesc tuturor celor care au dat curs invitatie de a participa la Cupa Zimbrul,

sa felicit castigatorii si sa va asigur ca in 2016 o sa fie si mai si : )))) .

 

Multumesc colegilor si prietenilor care m-au ajutat sa realizez aceasta cupa:

- Adi Zuz, este cel care m-a sustinut si indemnat sa merg mai departe, chiar si in momentele in care eram pe punctul sa renunt.

- Sorin Miron, ca si Zuz m-a sustinut si ajutat enorm

- Lari Dobrica (Rm Valcea), fara de care nu cred ca terminam traseele la Open nici acum.

- Orlando- responsabil standard.

- Finul Ghita si Semaca, pe perioada concursului au fost de un real ajutor.

- Ionut Joos care ne-a deschis cateva drumuri prin padure

- Fabian, varul meu care nu stie sa spuna "nu se poate", la el totul se rozolva.

- Fritz- bun la toate, hobby, standard si la partea administrativa

Kamikaze Offroad Team

http://www.standuri-metalice.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!

 

Desi trebuia sa ma dau cu partenerul Filip la Open, din motive de masina Jeep, acest lucru nu s-a realizat:cn. Asa ca, nevrand sa lipsesc de la o cupa draga inimii mele, (pentru cine-si aduce aminte de Cupele ORR!) am ajutat pe cat posibil la organizare cu ilustrul Finu' Ghita alias Flacarica ( pentru cine-si aduce aminte de impetuosul cuplu de piromani de la Bucovina- Finu Flacarica si Varu' Palalaie! - vezi youtube:ha:

). Zona fiind generoasa din punct de vedere relief si trasee, oamenii primitori si calzi iar organizatorii de mare angajament se creaza premisele unei longevive si frumoase Cupe unde, pe langa offroad de calitate, poti socializa si te poti simti excelent alaturi de prietenii tai apropiati. Sa fie intr-un ceas bun si la mai mare!!! Editat de semaca

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!

 

Desi trebuia sa ma dau cu partenerul Filip la Open, din motive de masina Jeep, acest lucru nu s-a realizat:cn. Asa ca, nevrand sa lipsesc de la o cupa draga inimii mele, (pentru cine-si aduce aminte de Cupele ORR!) am ajutat pe cat posibil la organizare cu ilustrul Finu' Ghita alias Flacarica ( pentru cine-si aduce aminte de impetuosul cuplu de piromani de la Bucovina- Finu Flacarica si Varu' Palalaie! - vezi youtube:ha:
). Zona fiind generoasa din punct de vedere relief si trasee, oamenii primitori si calzi iar organizatorii de mare angajament se creaza premisele unei longevive si frumoase Cupe unde, pe langa offroad de calitate, poti socializa si te poti simti excelent alaturi de prietenii tai apropiati. Sa fie intr-un ceas bun si la mai mare!!!

 

Fumroasa rau relatarea lui Varu Palalaie :ha::ha::ha:

Offroad Racing Romania-THE ORIGINAL since 2006

KAMIKAZE TEAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: CUPA "ZIMBRUL" 2015 - o noua provocare la Vama Buzaului!

 

Elevii S.G. Vama Buzaului va transmit multe multumiri pentru sponsorizarea facuta in urma licitatie care a avut loc la Cupa “Zimbrul” 2015. Va reamintesc ca s-au strans 7.420 ron, suma care a fost alocata achizitionarii urmatoarelor produse:

• Mocheta sala dans

• Oglinzi sala dans

• Costume pentru trupa de dansuri

• Echipament audio CD MP3+boxe

• 53 ghiozdane+rechizite pentru elevi

Va atasez cateva poze impreuna cu felicitarea facuta de elevi.

Va multumesc si eu pentru sprijinul acordat.

Alexandru Negulescu (Naui)

DSC01878.JPG.c9881a08b96b1e7e4c3cbbb10ad2b9de.JPGDSC01880.JPG.c3d0b9ef29feeaf041ac696b5e822dd4.JPGDSC04528.JPG.11fd1e1be6939d256fd80cc99c1a5bde.JPGSAM_0284.JPG.c97d255de4b58ecf400abcedb53fc965.JPGSAM_0292.thumb.JPG.8f9385e10df30809d6f14a32b4cfaedc.JPG

Felicitare scoala.pdf

Kamikaze Offroad Team

http://www.standuri-metalice.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 luni mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare