Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Echilibrat cardane


iliedragosmihai

Postări Recomandate

Re: Echilibrat cardane

 

dupa policolor la iesisea spre autostrada soarelui sunt unii care se ocupa cu echilibrat cardane.maine trec pe acolo si iau un tel de contact.eu am echilibrat acolo..si la vremea respectiva era mult mai ieftin ca rune.

 

Adica CSG Auto si ale carui date de contact le gasesti in anunturile lor de pe link-ul de mai jos :

http://forum.club4x4.ro/forumdisplay.php?723-CSGauto-ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Echilibrat cardane

 

S-a mutat ... pe langa sala de sport Apollo ( pe acolo am avut treaba cu dansatoarea in mai multe ocazii , daca n-ar fi fost intodeauna sambata/duminica le faceam cate o vizita de lucru cu cate una-alta ) .

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Echilibrat cardane

 

S-a mutat ... pe langa sala de sport Apollo ( pe acolo am avut treaba cu dansatoarea in mai multe ocazii , daca n-ar fi fost intodeauna sambata/duminica le faceam cate o vizita de lucru cu cate una-alta ) .

 

Nop , acolo , pe Bd Energeticienilor , au doar un service auto multimarca , nu este acolo atelierul pentru cardane.

Daca mai ajungi pe acolo sambata , duminica , da un semn , daca sunt si eu prin zona poate ne vedem la o cafea...

0722 252 631

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Echilibrat cardane

 

E bine de stiut , in spatele portilor inchise nu aveam cum sa aflu asta ...

 

Despre ajuns ... multumesc de invitatie ... e la mana destinului si a calendarului competitional .

Editat de cos

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Echilibrat cardane

 

Domnilor cred ca nu este foarte ieftin , dar in conditiile in care un cardan de IMS nou costa 375 lei ( evident de calitate indoielnica ) . Vb doar de echilibrat. Daca se poate un nr de tel ? / adresa ? . Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Echilibrat cardane

 

Domnilor cred ca nu este foarte ieftin , dar in conditiile in care un cardan de IMS nou costa 375 lei ( evident de calitate indoielnica ) . Vb doar de echilibrat. Daca se poate un nr de tel ? / adresa ? . Va multumesc

 

In semnatura GSC gasesti numere de telefon :

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?72604-Reparatiicardane-ro-Service-reparat-si-reconditionat-cardane

 

PS - Nu stiu de ce nu-i apare semnatura in primele postari.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Echilibrat cardane

 

Domnilor cred ca nu este foarte ieftin , dar in conditiile in care un cardan de IMS nou costa 375 lei ( evident de calitate indoielnica ) . Vb doar de echilibrat. Daca se poate un nr de tel ? / adresa ? . Va multumesc

 

 

" http://www.CSGauto.ro dar ne puteti gasi la urmatoarele numere de telefon : 0729804771 0758343862 0766605596 "

 

Mura-n gura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare