Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Land Cruiser Fest 2017 - First edition - 11-13 AUGUST


woodoo

Postări Recomandate

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Avand in vederere ca ar fi prima data cand ne intalnim in mod oficial cred ca ar fi bine sa ne intalnim undeva in centrul tarii pentru a fi mai lesne drumul pentru majoritatea eventualilor participanti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

Haideti sa incercam sa stabilim si o data si sunt convins ca lucrurile vor merge mult mai usor dup-aia. Incercam intr-un weekend din mai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

AGNITA exact in centru

majoritatea avem concediu in luna august ,....... putini prin iulie

,dar nu cred ca m-as hazarda prea tare sa propun data 11 -13 august , loc ar fi si ptr. cei care prefera cortul si ptr.participanti mai sensibili si cred ca ar putea sa iasa ceva fain .

amintirile cele mai frumoase le am din........vise.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

Avand in vedere ca e suficient de departe data incat sa poata participa oricine isi doreste, as zice sa ramana batut in cuie 11-13 august. Ce parere aveti? Deschidem o lista de participanti?

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

loc de joaca ptr cei mari este , IAR ptr. cei mici avem un fel de dumbrava minunata ,

va sprijinim cu ce putem ...asistenta tehnica,medicala si daca trebuie si juridica .totul depinde de d-voastra .

Editat de Astral
amintirile cele mai frumoase le am din........vise.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

1. M&m - HDJ80, AT-uri, troliu

2. perca felician - bj70

3. blckufo & Cristian1 - KZJ95, troliu si MT

amintirile cele mai frumoase le am din........vise.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

In legatura cu Agnita: Avem la dispozitie o pensiune cu 10 camere si cine a mai fost la editiile anterioare "Free Spirits Ride", avem locatia de la Saraturi, un loc mare, retras si excelent de camping dar din pacate, fara utilitati, gen dus... ideea este sa stam cazati la cort , unde facilitatile gen foc de tabara si eventual doi trei tantari sa completeze tabloul , dar in cel mai rau caz ...pensiunea ii aproape .depinde doar de voi.

Cam asta este locatia de la Saraturi:

Poza cu focul este proprietatea lui Razvan Loghin.

314090_382867931769115_265910313_n.jpg.c01296dccc538268a181ee7e088ade5b.jpg

318989_245341642172138_6416664_n.jpg.4c6d82762a019fbbd1adeb8696091dd2.jpg

541718_382867385102503_575049691_n.jpg.ddba9394845eb342d152693601f0d545.jpg

Off-Road in Waldland

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

Ma scuzati ca ma bag in seama pe acest topic dar as avea unele observatii...In primul rand trebuie ca cineva sa-si asume responsabilitatea organizarii acestui eveniment si sa nu faca excese de democratie ca nu iese nimic....data si locatia cu o oarecare aproximatie apoi...restul sunt detalii care se regleaza pe parcurs.

Si nu vad de ce nu ar veni si proprietari de Hilux,Rav-uri sau alte Toyote 4x4...

Noi astia cu Land Rovere am facut deja 6 intalniri anuale reusite si o pregatim pe a saptea...si vorbim de intalniri de peste 50 de masini...colegii care s-au ocupat de organizare (mariusg,teddy si altii) va pot ajuta cu siguranta,e pacat sa nu o faceti cum trebuie.

Editat de sean70

Discovery 4 2010

Discovery 2 2000

Defender 90 1997

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

Noi, v-am dat o idee in legatura cu locatia, este un loc central, se poate ajunge din orice colt al tarii, singura problema care persista inca de la primele evenimente FreeSpirits, este cazarea. Stim ca nu toata lumea vrea la cort.

Noi (eu si blackufo) putem asigura traseele pentru orice Toyota 4x4 si locul de la Saraturi + cabana pentru curent electric, mai mult de atat, este peste puterile noastre...

 

Vrem sa iasa treaba buna si nu este nici o problema daca doriti o alta locatie cu mai multe resurse. :wink:

Off-Road in Waldland

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

Cred că în primul rând ar trebui sa ne hotărâm la o data care să rămână fixa.......După să vedem cam cine ar veni și cine ar dori cazare.....Și aba după să găsim o locație centrală care să corespundă cerințelor...

 

1. Max_HJ61_x pers-1 cam

2. Wodoo_HDJ80_3 pers- 1cam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: Land Cruiser Fest 2017 - First edition

 

1. M&m - HDJ80, AT-uri, troliu

2. perca felician - bj70

3. blckufo & Cristian1 - KZJ95, troliu si MT

 

Cred că în primul rând ar trebui sa ne hotărâm la o data care să rămână fixa.......După să vedem cam cine ar veni și cine ar dori cazare.....Și aba după să găsim o locație centrală care să corespundă cerințelor...

 

1. Max_HJ61_x pers-1 cam

2. Wodoo_HDJ80_3 pers- 1cam

 

@woodoo

din greșeală ai omis primi trei înscriși, am refăcut tabelul și am zis că este păcat să ratez așa ceva, motiv pentru care m-am înscris

 

1. M&M - HDJ80, AT-uri, troliu

2. perca felician - bj70

3. blckufo & Cristian1 - KZJ95, troliu si MT

4. Max HJ61 x pers-1 cam

5. Wodoo HDJ80 3 pers- 1cam

6. ZULU KZJ 70 - 1 cam.

ZULU

44 Africa

TOYOTA Land Cruiser - Nothing to prove!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare