Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Anvelope pentru GC 4.0 benzina, 2004


Irod

Postări Recomandate

Am pus-o la discutii diverse . Un prieten posesor de GC de 4 L benzina , an 2004 daca nu ma insel a decis sa isi puna masina pe Silverstone Simex de 33. Ce parere aveti de miscarea asta ? Eu nu ma pricep la GC , i-am spus ca e prea mult as zice eu pentru transmisia stoc. Mie sincer masina mi se pare firava fata de Patroale sau Crucisatoare , dar na sa isi dea cunoscatorii mai bine cu parerea . E bine asa ?

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Anvelope pentru GC 4.0 benzina, 2004

 

Daca isi va folosi creierul nu muschii va ajunge in locuri in care Patroalele si Crucisatoaerele nici nu viseaza .

 

33-uri se pot monta cu mici interventii cu flexul ici si colo . Nu mai bine ar fi sa-l trimiti pana la mine sa vada cam despre ce este vorba ,ca ma gandesc ca distanta nu ar trebui sa fie o problema in cazul asta :grin:

 

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Anvelope pentru GC 4.0 benzina, 2004

 

pe prietenul matali il mananca grav la buzunar

 

Eu i-am zis ca nu ii Patrol ...

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Anvelope pentru GC 4.0 benzina, 2004

 

Daca isi va folosi creierul nu muschii va ajunge in locuri in care Patroalele si Crucisatoaerele nici nu viseaza .

 

 

 

Unde ? La service ? :ha:

 

Acum lasand gluma , pe la amicii mei care au GC se tot rupe pe fata , ba un grup , ba o planetara.

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare