GTC Auto Shop
Afisez rezultatele 1 la 6 din 6

Data Inscriere
    Jan 2012
    Varsta
    45
    Masina
    Seat Leon 1P 1.9 TDI, Suzuki Jimny, LR Discovery 300 Tdi 1998

Implicit Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

Așa cum spune și titlul, caut un track pentru un traseu Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului. Aș dori practic să plec din Cluj și să ajung la Sălciua. Orice ajutor sau orice indicație este binevenită. Multumesc.

Data Inscriere
    Aug 2008
    Varsta
    35
    Masina
    Nissan Terrano 2,7 TD R20 , Nissan Patrol RD28T Y61

Implicit Re: Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

Serus , poti merge Baisoara - Muntele Mare - Valea Lupsii - Lupsa ( traseul meu te scoate putin mai in amonte decat ce vrei tu ) . O data ce ajungi la asfalt repari neajunsul in 20 de minute :) .
    Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
    Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Jan 2012
    Varsta
    45
    Masina

Mulțumesc, varianta ta este buna! Totuși mai sper sa obțin un track. Mi-e sa nu rătăcim traseul, deși am pe telefon Soviet military map.

Data Inscriere
    Dec 2012
    Masina
    Suzuki Jimny

Poti vedea mai multe informatii despre acest traseu precum si niste trackuri in discutia aceasta:
    To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Jan 2012
    Varsta
    45
    Masina

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
    Postat original de SergiuV
    Poti vedea mai multe informatii despre acest traseu precum si niste trackuri in discutia aceasta:
    Multumesc de informație. Am convertit track-ul din link-ul de mai sus în format .kmz așa că îl postez și în această secțiune

Last edited by geo_jimny; 15th April 2017 at 11:32.

Data Inscriere
    Aug 2008
    Varsta
    35
    Masina
    Nissan Terrano 2,7 TD R20 , Nissan Patrol RD28T Y61

Am uitat de topicul vechi :). Daca te pot ajuta cu ceva info spune. Eu nu ma prea am cu gps - urile. Am calatorit folosind busola , google earth si harta de hartie :). Cu asta sunt obisnuit.
    Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
    Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!