Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului


geo_jimny

Postări Recomandate

Așa cum spune și titlul, caut un track pentru un traseu Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului. Aș dori practic să plec din Cluj și să ajung la Sălciua. Orice ajutor sau orice indicație este binevenită. Multumesc.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

 

Serus , poti merge Baisoara - Muntele Mare - Valea Lupsii - Lupsa ( traseul meu te scoate putin mai in amonte decat ce vrei tu ) . O data ce ajungi la asfalt repari neajunsul in 20 de minute :) .

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

 

Mulțumesc, varianta ta este buna! Totuși mai sper sa obțin un track. Mi-e sa nu rătăcim traseul, deși am pe telefon Soviet military map.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

 

Poti vedea mai multe informatii despre acest traseu precum si niste trackuri in discutia aceasta: http://forum.club4x4.ro/showthread.php?92196-Traseu-Cluj-vf-Muntele-Mare-Valea-Ariesului

 

Multumesc de informație. Am convertit track-ul din link-ul de mai sus în format .kmz așa că îl postez și în această secțiune

Muntele Mare - Ocolis - Valea Ariesului.kmz

Editat de geo_jimny
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

 

Am uitat de topicul vechi :). Daca te pot ajuta cu ceva info spune. Eu nu ma prea am cu gps - urile. Am calatorit folosind busola , google earth si harta de hartie :). Cu asta sunt obisnuit.

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 săptămâni mai târziu...

Re: Caut track Cluj - Muntele Mare - Valea Arieșului

 

Deoarece am inregistrat și eu track-ul din Iara la Sălciua și pentru a fi de folos si altora atasez track-ul. Acest track contine atât track-ul ce este postat la #5 cât și traseul urmat de noi. Iara Salciua.kmz

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare