GTC Auto Shop
Afisez rezultatele 1 la 2 din 2

Implicit Range Rover Sport 2016 - problema la centurile de siguranta ?

Am primit astazi un plic de la Land Rover Romania pentru o chemare in service problema fiind centurile de siguranta si dupa cat am citit in scrisoare scrie despre citez"La anumite vehicule Range Rover cu an model 2016-2017,Range Rover Sport 2016-2017 si Discovery Sport 2016-2017 este posibil ca sistemul de pretensionare a centurii de siguranta fata sa nu functioneze corespunzator"
    Stiti ceva?
    A mai primit cineva?
    Detin un RRS Sport 2016 3.0 SE

Moderator
    Data Inscriere
    Jun 2011
    Varsta
    54
    Masina
    LRD '91(motor BMW M51) - " Ursmobilu' " Nissan Navara D40 - "de servici" Dacia Solenza - "de piata"

Implicit Re: Range Rover Sport 2016 - problema la centurile de siguranta ?

Citat Postat original de LaurentiuRRS Vizualizare Mesaj
    Am primit astazi un plic de la Land Rover Romania pentru o chemare in service problema fiind centurile de siguranta si dupa cat am citit in scrisoare scrie despre citez"La anumite vehicule Range Rover cu an model 2016-2017,Range Rover Sport 2016-2017 si Discovery Sport 2016-2017 este posibil ca sistemul de pretensionare a centurii de siguranta fata sa nu functioneze corespunzator"
    Stiti ceva?
    A mai primit cineva?
    Detin un RRS Sport 2016 3.0 SE
    Chemarile de genul asta nu implica decat niste timp pierdut din partea ta... e indicat sa le dai curs!
    Daca, totusi, vrei sa afli mai multe despre asta, fa-ti cont aici: http://topix.landrover.jlrext.com/to...cle/lookupForm
    si, pe baza VIN-ului masinii vei gasi toate buletinele tehnice care privesc modelul tau!
    Bafta!
    It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Sprijina si tu forumul Club4x4 daca il consideri util.Multumim!