Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Utilizatorul cu numarul 100


Max

Postări Recomandate

Utilizatorul cu numarul 100 va primi un cadou din partea administratorilor forumului.

Fiecare al 100-le utilizator va primi cate un cadou de bun venit.

 

Pentru asta, utilizatorii respectivi trebuie sa ne trimita in mesaj privat adresa unde va fi trimis cadoul si sa isi faca o prezentare personala pe forum.

 

 

 

 

Conditia pentru a primi acest cadou este ca respectivul user sa fie unul real, si nu o clona a unui user existent.

 

Max

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care utilizatorul cu numarul 100 nu indeplineste conditiile necesare pentru a primi cadoul respectiv nu isi face o prezentare pe forum si nu ne trimite adresa sa, cadoul va reveni urmatorului user, bineinteles daca el la randul lui va indeplinii conditiile cerute.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100 era un serghei. sau asa am vazut eu. o fi.....??

 

Da el e...si ca sa vada ca nu am resentimente fata de el va fi tratat ca orice utilizator de aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zis si facut !... :D

 

Utilizatorul inregistrat cu numarul 100 este SERGHEI !

Cadoul din partea administratorilor forumului consta in :

-CD dublu cu lectii de off road

-Chinga Arbil 5 m

-2 Ocheti

Sa le stapanesti cu placere si sa-ti fie de folos !... :D

 

 

 

SERGHEI

 

 

 

Data înscrierii: 06/Iun/2007

Mesaje: 5

Locaţie: BUCURESTI

Trimis: Mar Iun 12, 2007 3:04 pm Titlul subiectului:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Am primit ,,premiul".Nu pot spune decat ca am ramas placut surprins de continutul ,,coletului".CD-urile nu ar trebui sa lipseasca , din biblioteca unui pasionat de ,,Tura",ca sa nu mai spun de off-roaderi..Iar acea shufa sau chinga cu ocheti imi este super necesara chiar si mie (asa este cand ai un aro mic).In final,nu pot decat sa multumesc oamenilor care au venit cu aceasta minunata idee si sa le doresc ,,Un forum frumos si curat, cu oameni de calitate,multe iesiri,noroaie ....bere.....si sanatate...ca fierul se repara".

 

Inca o data ,felicitari pentru ceea ce ati realizat pana in momentul de fata.

Multumesc.

_________________

http://www.aro4x4.net/

http://www.clubrv.ro

930112276_cadouutilizator100.jpg.b5784d8cba69e5fb5562d184a62606e1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 ani mai târziu...

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

Este criza,sponsori pauza,sunt muuulti utilizatori cu nr 100....retroactiv,inseamna ceva.....

PS: iar nu ai somn.....:ha:

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

Am dat ordonare in lista membrilor dupa data inscrierii pe forum, numai ca apare o neconcordanta :

 

in lista membrilor imi apar 8957 useri :

 

1957634341_useri1.thumb.jpg.0fc841c435bb032b672b4d2f3d1bc007.jpg

 

pe prima pagina a forumului imi apar 9049 useri :

 

12996947_useri2.JPG.f3537187eabe989fcc75f34ae192d6d9.JPG

 

 

Care o fi numarul corect ?

 

(Rog carcotasii sa se abtina de comentarii aiurea......)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

in lista membrilor nu iti apar membri care au ban (ca exemplu) si posibil sa mai fie si alte excluderi.

GTC MotorSport - Aventura incepe cu noi !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

Incurcate sunt caile...vbulletin-ului. :grin:

 

Precis e cu zice @iwa, nu sunt contorizati si cei care au ban-uri temporare sau permanente.

 

Mi-ar place ca sa dam anumite cadouri dar nu in funtie de numarul userului pt ca am avut caz in care am dat cadoul iar dupa aceea nu l-am mai vazut pe forum.

Mi-ar place ca sa gasim alte criterii printre userii activi.

 

Faza nasoala e cum a zis si RZV , e problema crizei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

ca si o sugestie daca-mi este permisa premierea se poate face si cu schimbarea culorii nick-ului precum si pe o microtitulaura sub nick de menbru vip:grin: pe o perioada limitata de timp:tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

in lista membrilor nu iti apar membri care au ban (ca exemplu) si posibil sa mai fie si alte excluderi.

 

Atunci inseamna ca ala din lista membrilor e numarul corect.....:h5

 

.............

Mi-ar place ca sa dam anumite cadouri dar nu in funtie de numarul userului pt ca am avut caz in care am dat cadoul iar dupa aceea nu l-am mai vazut pe forum.

Mi-ar place ca sa gasim alte criterii printre userii activi.

 

Faza nasoala e cum a zis si RZV , e problema crizei.

 

 

Aici da, ar fi putin controversata treaba si chiar in cazul acestui user "marious ", el avand zero postari........:sc........macar daca avea prezentarea.......

 

RZV-ul......RZV-ul e carcotas si e mai insomniac ca mine......:ha:.....si cand nu doarme are idei......:ha:

 

 

ca si o sugestie daca-mi este permisa premierea se poate face si cu schimbarea culorii nick-ului precum si pe o microtitulaura sub nick de menbru vip:grin: pe o perioada limitata de timp:tk

 

 

Da, asta mi s-ar parea ok ideea si am putea chiar sa le punem titulatura, cu diverse culori, sub ID, macar asa : " USER-ul cu numarul XYZ ".

 

Membru VIP e totusi o titulatura rezervata by default userilor realmente VIP........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

Va pot sustine aceasta propunere cu un premiu de la Fiskars.

0723358877

Un om bogat NU este acela care are cel mai mult, ci acela care are nevoie de cel mai puţin. (Octavian Paler)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul cu numarul 100

 

scuze de bagare in seama sau daca sunt off topic. Cand dai cautare membri ii ordonezi in ordinea inscrierii ca asa ii normal(primul inscris fiind un anume max inscris pe 15 mai 2007). Si cum pe pagina incap 100 de membri.......... al 100-lea ar fi un anume vlad inscris pe 20 iun 2007 din bucuresti ( sigur ati dat cadoul corect?:grin:)

Apropo din curiozitate, cautand, am ajuns ca am pierdut ocazia cd-ului am nr 6002:ha:

am ratat :grin:

:lr blackhttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?61857-LADA-NIVA-IASI-quot-Natasha-quot/page15&highlight=iesire+iasi :lr whitehttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?65728-Lada-Niva-1-7-i-multipunct/page52&highlight=lada+niva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare