Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

youtube ....and stuff


Lipoveanu

Postări Recomandate

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 4,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: youtube ....and stuff

 

Editat de Pleampa
S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Bravo lor se pare ca se distreaza mai bine decat noi...cei de la Tisovec..

E genul de meeting cu balaceala multa si fara cronometru... genul meu.. pacat ca la noi nu se organizeaza o astfel de intalnire...

Former LR Disco 1 2.0 MPI GSS

Actual: Nissan Patrol Y61 SWB 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: youtube ....and stuff

 

motor+cutie golf 3 1.8 benzina

 

Un exemplu foarte bun ( incepe la minutul 3 ) de ce sa nu iei viraj cu puntea fata blocata. Te duce unde vrea ea. Deblocheaza ca sa poata vira, apoi blocheaza la loc.

 

Interesanta jucaria, dar cred ca putea alege un motor mai vanjos, nu prea pare sa aiba turatie la roata cine stie ce.

Don't :dr1 faster than your angel can :pl1 .

symy139@yahoo.com

0766718187 - Service 4x4 Iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Un exemplu foarte bun ( incepe la minutul 3 ) de ce sa nu iei viraj cu puntea fata blocata. Te duce unde vrea ea. Deblocheaza ca sa poata vira, apoi blocheaza la loc.

 

Interesanta jucaria, dar cred ca putea alege un motor mai vanjos, nu prea pare sa aiba turatie la roata cine stie ce.

 

punti Volvo?

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: youtube ....and stuff

 

Observ ca in pretul alor 418 000 de guldeni n-a fost inclus si pesimistul de serviciu care sa zica doua vorbe despre bratele de la pivotii inferiori . Mai sunt si gaurite pentru aspect - alta teroare cu gaurile 'de usurare' in tendoane si brate ...

 

... nu sunt strugurii acri , ma doare'n cot de podgoria lor scumpa ca nu se invecineaza cu muscata din ghiveciul meu , cred doar ca banii nu sunt bine folositi pana la capat , as mai zice una-doua ...

Editat de cos

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Ce n-am inteles eu...?

Daca exista Unimog cu punti portale din fabrica, de ce a trebuit modificat un G ?

Ca 80 mii euro, cat zic ei ca fost conversia, mi se pare enorm !

Da, o garda la sol de 18 inch e binevenita, dar sa intrebi retoric de ce i s-a mai pus masinii si un troliu, asta mi se pare doar reclama !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: youtube ....and stuff

 

Ce n-am inteles eu...?

Daca exista Unimog cu punti portale din fabrica, de ce a trebuit modificat un G ?

Ca 80 mii euro, cat zic ei ca fost conversia, mi se pare enorm !

Da, o garda la sol de 18 inch e binevenita, dar sa intrebi retoric de ce i s-a mai pus masinii si un troliu, asta mi se pare doar reclama !

 

Eu altceva nu inteleg: de ce naiba pun astia atat de mare pret pe garda? Ca doar nu asta e cel mai important lucru la o masina de offroad. Daca e sa intri-ntr-o mlastina poti sa ai tu garda de 1m ca tot pe punti ajung.

Si ma mai intreb ceva: oare cata experienta in offroad au astia de tuneaza masinile astea pe atatia bani, si in ce fel de offroad?

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare